Lehečka vyhrál i druhý zápas po návratu na kurty, v Cincinnati uspěla také Muchová

Tenista Jiří Lehečka vyřadil v Cincinnati ve 2. kole Daniila Medveděva. Na prvním turnaji po tříměsíční pauze porazil pátého hráče žebříčku 7:6, 6:4.

Aug 27

Lehečka je poprvé ve druhém kole US Open. Uspěla i Krejčíková, Siniaková vypadla

Tenista Jiří Lehečka postoupil poprvé do 2. kola US Open. Maďar Márton Fucsovics duel za stavu 1:6, 6:4, 6:3, 3:0 z pohledu českého hráče skrečoval.

Aug 17

Tenisový thriller Lehečka nedotáhl. V Cincinnati vypadl s Tiafoem

Tenista Jiří Lehečka vypadl na turnaji v Cincinnati v osmifinále. Při návratu po zdravotní pauze ho zastavil Frances Tiafoe, podlehl mu 4:6, 7:6, 6:7.

Aug 16

Tenistka Muchová vypadla v druhém kole v Cincinnati ve třech setech s Pegulaovou

Karolína Muchová vypadla na turnaji v Cincinnati ve 2. kole a zůstala tak daleko od obhajoby loňské finálové účasti.

Aug 15

Mar 6

Bouzková - Sorribesová 2:0. Češka po famózním výkonu prosvištěla do druhého kola

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Indian Wells mezi Marií Bouzkovou a Sarou Sorribesovou ze Španělska.

Jan 10

Bouzková - Putincevová 1:2. Češka v Hobartu dohrála ve druhém kole

Sledovali jste on-line přenos z osmifinále ženského tenisového turnaje mezi Marií Bouzkovou a Julií Putincevovou z Kazachstánu.

Oct 8

Bouzková získala v Pekingu titul ve čtyřhře, Lehečka v Šanghaji dohrál ve druhém kole

Marie Bouzková získala v Pekingu čtvrtý titul kariéry ve čtyřhře. Jiří Lehečka podlehl za necelé dvě a půl hodiny Diegu Schwartzmanovi.

Jul 6

Vondroušová, Lehečka i Bouzková jsou ve 3. kole. Strýcová se rozloučila s kariérou

Barbora Krejčíková skončila ve Wimbledonu v 2. kole. Zápas proti šestnáctileté ruské tenistce Mirre Andrejevové za stavu 3:6, 0:4 skrečovala.