Na tohle není z Česka nikdo zvyklý, prohlásil Zima po prohře Slavie

Obránce červenobílého souboru poznal v utkání závěrečného předkola Ligy mistrů proti Lille, že v Evropě se hraje jinak.

Aug 28

Slavia slaví výhru nad Lille. Ligu mistrů ale hrát nebude, k prodloužení chyběl gól

Fotbalisté Slavie do hlavní fáze Ligy mistrů neprošli. V odvetě 4. předkola sice zdolali Lille 2:1, ale ztrátu 0:2 z úvodního duelu smazat nedokázali.

Aug 20

Liga mistrů se vzdálila. Slavia od Lille dvakrát inkasovala, její dvě trefy neplatily

Slavia držela na hřišti Lille po poločase remízu, ale ve druhé půli udeřili David a Zhegrova. Do Prahy si sešívaní vezou manko dvou gólů.

Jul 27

Fotbalisté Slavie porazili Budějovice 4:0 a poprvé v ligové sezoně vyhráli

Trenér Pražanů Jindřich Trpišovský udělal oproti zápasu v Uherském Hradišti tři změny v základní sestavě. Místo zraněného Vlčka, Juráska a Chytila od začátku nastoupili Diuof, Schranz a Fila.

Jul 21

Kouč Slavie Trpišovský hájil kontroverzní tah. Prý už myslí na Ligu mistrů

Ani deset reprezentantů z nedávného evropského šampionátu nepomohlo kouči slávistických fotbalistů Jindřichu Trpišovskému k vítězství na Slovácku.

Mar 6

Soupeř Slavie z Konferenční ligy s českým obráncem bude hrát v Rakousku o záchranu

LASK Linec bude hrát v rakouské lize po prohře s Wolfsbergem ve skupině o udržení. Ve čtvrtek nastoupí v Konferenční lize v Praze proti Slavii.

Aug 24

Maďarský přemožitel Slavie se do Ligy mistrů nepodívá, do skupiny jdou Young Boys

Fotbalisté švýcarského týmu Young Boys Bern zvítězili v odvetném utkání 4. předkola Ligy mistrů na hřišti Ferencvárose Budapešť 3:2.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

May 9

Mezi nejmladšími střelci Ligy mistrů je český obránce i Messiho bratranec

Hned tři hráči v letošním ročníku Ligy mistrů pronikli mezi desítku historicky nejmladších střelců v této soutěži.