PSG před čtvrtfinále Ligy mistrů vyhrálo francouzský pohár

Paříž - Zlatan Ibrahimovic sice od francouzské disciplinární komise obdržel za nadávání sudím distanc na čtyři zápasy, ale protože se trest vztahuje jen na Ligue 1, mohl dnes Paris Saint Germain pomoci k druhému pohárovému triumfu v řadě.

More from aktualne.cz

May 1

Dortmund v euforii. PSG srazil jediným gólem a má blíž do finále Ligy mistrů

Fotbalisté Dortmundu v prvním semifinále Ligy mistrů doma porazili Paris St. Germain 1:0.

Apr 23

Paris St. Germain získal francouzský titul, výstavní trefou ho zpečetil Messi

Fotbalisté Paris St. Germain remizovali v 34. kole francouzské ligy doma 1:1 s Lens a čtyři kola před koncem desátým titulem vyrovnali rekord.

Apr 14

Sestřihy Ligy mistrů: Real vyřadil Liverpool, City vyhrálo v Dortmundu a vyzve PSG

Liverpool doma nedokázal vstřelil gól Realu Madrid a v Lize mistrů končí. Postupuje také Manchester City, který vyhrál i odvetu s Dortmundem.

Mar 19

Šlágr ve čtvrtfinále Ligy mistrů, Bayern v repríze finále narazí na Paris St. Germain

Obhájce trofeje Bayern Mnichov se v dubnovém čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů utká s Paris St. Germain. Bude to repríza loňského finále.

Dec 29

Potvrzeno. Trenér Tuchel byl odvolán od fotbalistů Paris St. Germain

Finalista minulého ročníku Ligy mistrů oznámil odchod německého kouče na svém webu. Francouzská a německá média informovala o Tuchelově odvolání už před vánočními svátky po ligové výhře 4:0 nad Štrasburkem. Nástupcem bývalého trenéra…

Dec 14

Barcelonu v osmifinále Ligy mistrů vyzve PSG, Sevillu s Vaclíkem prověří Dortmund

Fotbalisté Sevilly, kde působí i český reprezentační brankář Tomáš Vaclík, se v jarním osmifinále Ligy mistrů utkají s Borussií Dortmund.

Dec 8

Sestřihy Ligy mistrů: Lipsko vytlačilo United, osmifinále slaví také Lazio či PSG

Fotbalisté Lipska v šestém kole Ligy mistrů v přímém souboji o postup do osmifinále doma porazili Manchester United 3:2.