Dojatý Ručinský: Žil jsem jen pro to, aby měl Litvínov titul

Martin Ručinský prý žil jen pro to, aby Litvínov vyhrál hokejovou extraligu. Dočkal se na závěr kariéry ve svých 44 letech.

More from aktualne.cz

Apr 23

Voráček už hrát nebude. Hokejový mistr světa končí kariéru

Kladenský odchovanec měl opakované problémy s otřesy mozku, kterých podle svých slov prodělal dvanáct.

Apr 19

Hokejový brankář a vítěz Stanley Cupu Francouz ve 33 letech ukončil kariéru

ítěz Stanleyova poháru z roku 2022 s Coloradem v této sezoně ze zdravotních důvodů nechytal.

Apr 17

Srovnáno. První vítězství ve finále hokejové extraligy mají i Pardubice

Třinečtí Oceláři sice dokázali ve třetí části smazat dvoubrankové manko, nakonec ale padli na ledě soupeře 3:6.

Apr 5

Pardubice po 12 letech ve finále extraligy. V sérii s Litvínovem neztratily ani zápas

Hokejisté Pardubic jsou po 12 letech ve finále play off extraligy. V Litvínově zvítězili po obratu 6:5 a sérii ovládli 4:0. Severočeši skončí čtvrtí.

May 16

Fotbalisté Interu i podruhé zdolali AC a po 13 letech jsou ve finále Ligy mistrů

Utkání na San Siru, domovském stadionu obou velkoklubů, rozhodl v 74. minutě kapitán Lautaro Martínez. Inter vyhrál osmé soutěžní utkání po sobě.

Nov 11

Lehečka postoupil při první účasti na Turnaji mistrů pro tenisty do 21 let do finále

Tenista Jiří Lehečka postoupil při premiérové účasti na Turnaji mistrů pro hráče do 21 let do finále.

Jan 7

Hradec se přiblížil finále hokejové Ligy mistrů. Ze Švédska si veze cennou výhru

Hradce Králové vyhrál úvodní semifinále Ligy mistrů. Ve Stockholmu porazil Djurgaarden 3:1 a za týden v domácí odvetě bude hájit dvoubrankový náskok.

Sep 30

Tomic se v Čcheng-tu po třech letech dočkal titulu, do finále prošel z kvalifikace