Hodně zajímavým nájezdem zesměšnil lotyšský útočník Kaspars Daugavinš slovenské hokejisty.

More from aktualne.cz

Nov 5

Florbalisté na úvod MS porazili v Curychu Lotyšsko 6:3

Shodně dvěma góly a asistencí k tomu pomohli útočníci Marek Beneš a Matěj Havlas.

Aug 13

Slovensko má na na MS dvacítek první body. Zdolalo Lotyšsko 3:2 po nájezdech

Hokejisté Slovenska vyhráli na mistrovství světa dvacítek v Edmontonu nad Lotyšskem 3:2 po nájezdech.

Feb 7

Lotyšsko je příliš malé. MS mělo být u nás, myslí si to půlka světa, zní z Ruska

Hokejové MS bylo definitivně přiděleno Lotyšsku a z Ruska se ozývají odmítavé hlasy. Stejně jako před několika týdny, kdy IIHF odebrala turnaj Minsku.

Dec 8

Florbalistky si na úvod MS zastřílely, Lotyšsko smetly čtrnácti góly

České florbalistky vyhrály v úvodním utkání na mistrovství světa v Neuchatelu nad Lotyšskem 14:2.

Feb 24

Basketbalisté na závěr úspěšné kvalifikace MS prohráli ve Francii

V konečném pořadí obsadili Češi třetí místo za druhým Ruskem a dnešním soupeřem. Svěřenci Ronena Ginzburga i Francouzi už měli postup jistý.

Dec 2

České fiasko. Florbalisti zmrazili natěšenou halu, senzačně podlehli na MS Lotyšsku

Čeští florbalisté prohráli ve svém druhém utkání na MS v Praze s Lotyšskem 3:4 a výrazně si zkomplikovali cestu za přímým postupem do čtvrtfinále.

Dec 1

Florbalisté Švýcarska vstoupili do MS v Praze výhrou 7:3 nad Lotyšskem

Florbalisté Švýcarska potvrdili v úvodním utkání mistrovství světa v Praze roli favoritů a porazili Lotyšsko 7:3, přestože v první třetině prohrávali