Česko vs. Švédsko: Pokazí Růžička Martsovi narozeniny?

Podívejte se na srovnání českého národního týmu se Švédskem před prvním zápasem mistrovství světa.

More from aktualne.cz

Dec 17

Česko - Švédsko 3:5. Hokejový národní tým přišel o neporazitelnost

Sledovali jste on-line přenos z utkání Švýcarských hokejových her mezi Českem a Švédskem.

Feb 9

Čeští hokejisté zdolali díky gólu Kloka Švédsko 2:1 v prodloužení

Čeští hokejisté porazili v úvodním zápase na Švédských hrách v Malmö domácí Švédy 2:1 v prodloužení.

Feb 2

Hradečtí hokejisté vyhráli v Českých Budějovicích a jsou pátí

Hokejisté Hradce Králové vyhráli v předehrávaném utkání 44. kola extraligy na ledě Českých Budějovic 3:2.

Apr 30

Rekordní smršť. Čeští hokejisté rozdrtili Švédsko devíti brankami, zářil Holík

Čeští hokejisté porazili v druhém utkání na Českých hrách v Ostravě rekordně Švédsko 9:3 a zůstali ve hře o prvenství v turnaji.

Feb 5

České hokejistky zvládly i druhý zápas na olympiádě, Švédsko zlomila Vanišová

České hokejistky uspěly i ve druhém utkání na olympijském turnaji v Pekingu, když zdolaly Švédky 3:1

Jan 18

Neuspěl ani Voráček. Utkání hvězd NHL bude bez českých hokejistů

V nominaci na Utkání hvězd NHL není poprvé od let 2017 a 2018 žádný český hokejista.

Jan 18

Slovensko má v nominaci na olympiádu devět hokejistů z české extraligy

Devět hráčů z české extraligy se dostalo do nominace hokejistů Slovenska na únorové olympijské hry v Pekingu.

May 15

Česko - Rusko 4:0. Hokejisté zůstali před MS neporaženi a vyhráli České hokejové hry

Sledovali jsme online přenos z utkání Českých hokejových her mezi výběry Česka a Ruska.