Sledovali jsme živě: Kanada vs. Česko 2:0

Sledujte online přenos ze semifinále mistrovství světa v hokeji mezi Kanadou a Českem.

More from aktualne.cz

May 23

Divácký rekord MS v hokeji visí na natrženém vlásku. V sobotním semifinále padne

Divácký rekord v návštěvnosti na hokejových MS bude na turnaji v Praze a Ostravě překonán až v sobotu při prvním semifinálovém utkání v O2 areně.

Jan 13

Další juniorská senzace. České dívky vyřadily Kanadu a na MS si zahrají o zlato

České hokejistky do 18 let v semifinále MS senzačně zdolaly Kanadu a poprvé v historii si zahrají o titul. Ve finále vyzvou USA, nebo Finsko.

May 16

Kanada dokonala obrat, v semifinále jsou i Češi. Projděte si výsledky a program MS

Podívejte se na program hokejového mistrovství světa, které letos hostí Finsko.

Apr 28

Česko - Kanada 1:6. Hokejisté nestačili na zámořský celek a zahrají si o bronz

Sledovali jsme on-line přenos ze semifinále MS v hokeji ve finském Tampere mezi Českem a Kanadou.

May 15

Česko - Rusko 4:0. Hokejisté zůstali před MS neporaženi a vyhráli České hokejové hry

Sledovali jsme online přenos z utkání Českých hokejových her mezi výběry Česka a Ruska.

Jul 7

Čeští inline hokejisté deklasovali Kanadu, ženy nastřílely 24 gólů Austrálii

Obhájci titulu z loňského šampionátu Češi budou v pondělí od 21:30 bojovat se Spojenými státy americkými o vítězství ve skupině.

Mar 28

MS v hokeji 2019 živě: Sledujeme zápas Slovensko - USA

Sledujte online přenos z utkání mezi Slovenskem a Dánskem v rámci MS 2019 na Slovensku.

Sep 26

Všichni čeští kanoisté a kajakářky jsou v semifinále MS slalomářů

Stoprocentně úspěšní byli čeští vodní slalomáři v dnešních kvalifikacích na mistrovství světa v Riu de Janeiro.

Apr 30

Slovensko má v nominaci na MS dvanáct hokejistů z české extraligy

V kádru je i osmatřicetiletý útočník Ladislav Nagy z Košic, mistr světa z roku 2002 z Göteborgu