Tampa vyhrála třetí zápas v prodloužení, Palát dal dva góly

Třetí zápas finálové série na východě zvládla lépe Tampa, která doma proti New Yorku vyhrála gólem v prodloužení.

May 6

Podívejte se na trefu Miky Zibanejada, která pomohla hokejistům New York Rangers k vítězství v prvním utkání série druhého kola play off NHL.

Nov 26

Palát pokazil Kulichovi premiéru v NHL, Pastrňákův gól nestačil na Rangers

Bruins padli v přestřelce na ledě v Madison Square Garden 4:7. David Pastrňák vstřelil 13. gól v sezoně, asistenci zapsali Pavel Zacha i Jakub Lauko.

Oct 21

Palát pomohl nahrávkou New Jersey vyhrát na ledě rivalů z Islanders

Český hokejový útočník Ondřej Palát svou druhou asistencí v sezoně NHL pomohl New Jersey k vítězství na ledě NY Islanders 5:4 v prodloužení.

May 2

Palát patřil mezi hvězdy rozuzlení. New Jersey vyřadilo Rangers jasnou výhrou

Útočník Ondřej Palát v sedmém zápase prvního kola play off NHL dvěma asistencemi přispěl New Jersey k postupové výhře 4:0 nad NY Rangers.

Apr 25

Palát přispěl v play off NHL gólem k výhře New Jersey, Tampa totálně selhala v závěru

Ondřej Palát zpečetil gólem do prázdné branky vítězství hokejistů New Jersey 3:1 na ledě New Yorku Rangers.

Oct 21

Palát dvěma góly skolil Islanders, dva body si zapsal i Nečas

Ondřej Palát dvěma góly pomohl New Jersey k výhře 4:1 na ledě NY Islanders. Dvakrát bodoval také nejproduktivnější Čech v NHL Martin Nečas.

Jun 21

Palát gólem otočil třetí finále NHL, Tampa výhrou ukrojila z náskoku Colorada

První minuty ve finále odchytal brankář Avalanche Pavel Francouz, který ve 32. minutě za stavu 2:5 nahradil Darcyho Kuempera.