Nejproduktivnější obránce Hradce Slovák se rozhodl odejít

Obránce Tomáš Slovák odchází na vlastní žádost z Hradce Králové. S vedením hokejového klubu se nejproduktivnější bek týmu dohodl na ukončení smlouvy.

Konec na vlastní žádost. Hokejový bek Slovák opouští Hradec Králové

Hradec Králové - Nečekané rozhodnutí. Slovenský hokejista Tomáš Slovák odchází na vlastní žádost z Hradce Králové. S vedením klubu se nejproduktivnější obránce týmu dohodl na ukončení smlouvy.

Obránce Slovák končí v Hradci! Z klubu odchází na vlastní žádost

isport.blesk.cz

Obránce Slovák se rozhodl odejít z Hradce Králové

Hradec Králové - Slovenský hokejista Tomáš Slovák odchází na vlastní žádost z Hradce Králové. S vedením klubu se nejproduktivnější obránce týmu dohodl na ukončení smlouvy.

Tomáš Slovák opouští Mountfield. Končí na vlastní žádost

novy.hokej.cz

Nečekané změny doznala obrana hradeckého Mountfieldu. V průběhu reprezentační přestávky klub opouští Tomáš Slovák, někdejší slovenský reprezentant patřil k oporám týmu, ovšem jeho spojení s aktuálně sedmým klubem tabulky už neplatí.…

Top Related Stories
12

Dec 30

Hradec ukončil v Plzni sérii venkovních porážek, Indiány porazil i potřetí v sezóně

Hokejisté Hradce Králové zvítězili ve 33. kole na ledě Plzně 2:1 a ukončili sérii devíti venkovních porážek za sebou. Mountfield sice na západě Čech brzy prohrával, ale do první přestávky stačil vyrovnat a v prostřední části o jeho výhře…