Manchester City si rekordní výhrou zajistil postup do čtvrtfinále poháru

Česká televize / ČT sport 4 sources

Rekordní patnácté soutěžní vítězství si připsal vedoucí celek Premier League Manchester City. Ve čtvrtfinále Anglického poháru je poté, vyhrál na hřišti druholigové Swansea 3:1.

Manchester City si rekordní patnáctou výhrou v řadě zajistil postup

Sport.cz

Díky rekordnímu patnáctému soutěžnímu vítězství za sebou se fotbalisté Manchesteru City probojovali do čtvrtfinále Anglického poháru. Vedoucí tým Premier League vyhrál na hřišti druholigové Swansea 3:1.

Manchester City má rekordní 15. výhru, zajistila mu postup v poháru

iDNES.cz / Sport

Po rekordním patnáctém vítězství za sebou se fotbalisté Manchesteru City probojovali do čtvrtfinále Anglického poháru. Vedoucí tým Premier League vyhrál na hřišti druholigového Swansea City 3:1.

Díky rekordnímu patnáctému soutěžnímu vítězství za sebou se fotbalisté Manchesteru City probojovali do čtvrtfinále Anglického poháru.

sport.ihned.cz

Top Related Stories
19

Feb 17

Manchester City vede po výhře nad Evertonem anglickou ligu už o 10 bodů

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili v dohrávce 16. kola Premier League 3:1 na hřišti Evertonu. Svěřenci trenéra Pepa Guardioly jako první tým v historii nejvyšší anglické soutěže vyhráli úvodních deset zápasů nového kalendářního roku a…

Feb 14

Manchester United ztratil na hřišti předposledního West Bromwiche

Londýn - Fotbalisté Manchesteru United remizovali s předposledním West Bromwichem 1:1 a znovu ztratili na městského rivala City v boji o čelo anglické ligy. Z druhého místa jsou pozadu o...

Feb 10

Feb 3

9:0. Manchester měl faktor X. V čem je Anglie jiná než Česko?

Byl to zápas šokujících čísel. Červená karta ve druhé minutě. Na konci utkání na světelné tabuli skóre 9:0. Manchester United v úterý večer ve fotbalové Premier League doslova roznesl na kopytech Southampton.