Buffon: Messi je mimozemšťan. Jeho Juventus doufá v zázrak

Zatímco Juventus je ve finále Ligy mistrů poprvé od roku 2003, Barcelona může prestižní soutěž ovládnout počtvrté za posledních deset let.

More from aktualne.cz

Jun 1

Real má rekordní patnáctý triumf v Lize mistrů. Dortmund ve finále zradila muška

Fotbalisté Realu Madrid porazili ve finále LM Dortmund 2:0 a připsali si rekordní 15. triumf v soutěži. Po změně stran rozhodli Carvajal a Vinícius.

May 7

Senzace. Dortmund je ve finále Ligy mistrů, v Paříži se štěstím přežil drtivý tlak

Prvním finalistou Ligy mistrů je Borussia Dortmund. Německý klub v odvetě semifinále vyhrál 1:0 na půdě favorizovaného Paris St. Germain.

May 1

Dortmund v euforii. PSG srazil jediným gólem a má blíž do finále Ligy mistrů

Fotbalisté Dortmundu v prvním semifinále Ligy mistrů doma porazili Paris St. Germain 1:0.

May 7

Barcelona, Real a Juventus se nezřekly superligy a hrozí jim vyloučení z Ligy mistrů

Barcelona, Real Madrid a Juventus se oficiálně nezřekly účasti v superlize a budou čelit disciplinárnímu řízení evropské fotbalové unie UEFA.

Dec 14

Barcelonu v osmifinále Ligy mistrů vyzve PSG, Sevillu s Vaclíkem prověří Dortmund

Fotbalisté Sevilly, kde působí i český reprezentační brankář Tomáš Vaclík, se v jarním osmifinále Ligy mistrů utkají s Borussií Dortmund.

Nov 28

Sestřihy Ligy mistrů: Barca ovládla slávistickou skupinu, Dortmund odpravil Messi

Katalánský velkoklub v pátém kole "slávistické" skupiny F doma porazil Dortmund 3:1 a zajistil si postup z prvního místa.

Apr 16

Ajax senzačně vyřadil Juventus. Do semifinále Ligy mistrů jde i suverénní Barcelona

Fotbalisté Barcelony porazili v odvetném utkání čtvrtfinále Ligy mistrů Manchester United 3:0 a po čtyřech letech postoupili mezi nejlepší čtveřici.