Lafata: Bránili jsme jako děti. Proti CSKA to bude jiné

Sparta vydřela vítězství nad baníkem, ovšem v její obraně často zela velká okna.

Dec 20

Sparta - Kodaň 2:0. Pražané v přípravě zdolali úspěšného účastníka Ligy mistrů

Sledovali jste on-line přenos z přípravného fotbalového utkání mezi Spartou Praha a Kodaní.

May 16

Fotbalisté Interu i podruhé zdolali AC a po 13 letech jsou ve finále Ligy mistrů

Utkání na San Siru, domovském stadionu obou velkoklubů, rozhodl v 74. minutě kapitán Lautaro Martínez. Inter vyhrál osmé soutěžní utkání po sobě.

Mar 1

Pardubice - Sparta 0:2. Pražané se po zasloužené výhře posunuli do čela ligy

Sledovali jste utkání 26. kola Fortuna:Ligy mezi Pardubicemi a Spartou.

Feb 18

Hradec Králové - Sparta 0:2. Dva údery proti deseti, Letenští poskočili do čela ligy

Sledovali jste on-line přenos z utkání 24. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Hradcem Králové a Spartou Praha.

Sep 16

Bröndby - Sparta 0:0. Pražané si po matném výkonu z Kodaně odváží bod

Sledovali jsme on-line přenos z utkání skupinové fáze fotbalové Evropské ligy mezi Bröndby Kodaň a Spartou Praha.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Apr 30

Mistrem ukončené francouzské ligy jsou fotbalisté Paris St. Germain

Dnešní formální ukončení soutěže poslalo PSG a Marseille do základní skupiny Ligy mistrů, v předkole se představí třetí tým tabulky Rennes.

Dec 11

Sestřihy Ligy mistrů: Fotbalisté Bergama a Atlétika Madrid postoupili do osmifinále