A teď 4x útok na Evropu! Jablonci seděl sudí víc než Spartě

Glosář - Po depresivní středě, v níž vykrvácely české šance na účast v letošní Lize mistrů, napsal čtvrtek dva příjemnější příběhy.

Oct 26

Schickův trýznitel udivuje. V Lize mistrů zneškodnil penaltu ve třetím utkání v řadě

Brankář FC Porto Diogo Costa navíc v duelu s Bruggami uspěl proti Hansi Vanakenovi i proti Noaovi Langovi, který se ujal opakované penalty.

Dec 13

Los Ligy mistrů se napoprvé nepovedl. Barca jde v Evropské lize na Neapol

Losování osmifinále fotbalové Ligy mistrů se bude opakovat. UEFA uvedla, že při prvním losu ve švýcarském Nyonu došlo k technickým chybám.

Nov 24

Fotbalisté Manchesteru City otočili v Lize mistrů duel s PSG, postupují ale oba

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili v domácím šlágru 5. kola základní skupiny Ligy mistrů nad Paris St. Germain 2:1.

Jul 19

Jablonec v Evropské lize vyzve Celtic, či Midjtylland. Poraženou Spartu čeká Kypr

Fotbalisté Jablonce se ve 3. předkole Evropské ligy (EL) utkají s poraženým z dvojice 2. předkola Ligy mistrů (LM) mezi Celticem Glasgow a Midtjylland

Oct 4

Fotbalisté Verony poprvé v lize ztratili body, prohráli v Parmě. Atalanta má rekord

Fotbalisté Verony poprvé v nové sezoně italské ligy ztratili body. Porážce 0:1 v Parmě nezabránil ani záložník Antonín Barák, který odehrál 58 minut.

Aug 31

Jablonec v Evropské lize vyzve Dunajská Streda, Liberec čekají Litevci

Jablonec ve druhém předkole Evropské ligy pojede na Slovensko, kde vyzve Dunajskou Stredu. Domácí prostředí nevyužije ani Liberec.

Aug 20

Gól Masopusta a chycená penalta. Slavia vyhrála v Kluži a přiblížila se Lize mistrů