ŽIVĚ Srbsko - Česko 89:75, Češi favorita potrápili, na semifinále to ale nestačilo

Sledujte online reportáž z čtvrtfinále mistrovství Evropy v basketbalu. Češi svedou bitvu s favorizovaným Srbskem.

Sep 15

Hrdinové jsou doma. Čeští basketbalisté se vrátili z úspěšného mistrovství světa

Podívejte se na záběry z příletu českých basketbalistů, kteří na MS v Číně obsadili senzační šesté místo.

Sep 9

Basketbalová pohádka pokračuje, Češi postoupili do čtvrtfinále mistrovství světa

Čeští basketbalisté v osmifinálové skupině mistrovství světa sice podlehli Řecku 77:84, ale díky výhře USA nad Brazílii postoupil mezi osm nejlepších.

Jun 10

Češi udělali další krok k mistrovství Evropy. Po Bulharech si poradili i s Černohorci

Reprezentanti navázali na páteční vítězství 2:1 nad Bulharskem a v pětičlenné skupině si pojistili postupové druhé místo.

Nov 20

Češi skončili v Lize národů dvacátí. Kdo jim hrozí v kvalifikaci mistrovství Evropy?

Češi si polepšili o tři místa oproti původnímu nasazení - do losu šli z 23. pozice podle koeficientu UEFA, který nyní Liga národů nahrazuje.

Jul 30

Na mistrovství Evropy do Berlína pojede 49 českých atletů

Praha - Na evropský šampionát, který se uskuteční od 6. do 12. srpna v Berlíně, pojede 49 českých atletů. Největšími hvězdami výpravy, jejíž složení dnes schválil svaz, jsou oštěpaři Jakub Vadlejch a Nikola Ogrodníková, koulař Tomáš Staněk…

Jul 19

Zlomový zápas zvládly. Hermannová s Nausch Slukovou se na mistrovství Evropy probily do čtvrtfinále

Barbora Hermannová s Markétou Nausch Slukovou na ME stále zůstávají ve hře o medaile.

Sep 13

Basketbalisté Ruska jsou po šesti letech v semifinále mistrovství Evropy

Mistrovství Evropy v basketbale zná své semifinalisty. Rusko, které postoupilo po výhře nad Řeckem, se střetne se Srbskem. Španělsko se Slovinskem.

Sep 1

Basketbalisté vstoupili do mistrovství Evropy skvěle. V pohodě přehráli domácí Rumunsko