Djokovič je ve finále. Proti Federerovi rozhodl drtivým nástupem

Melbourne - Novak Djokovič si stejně jako před rokem zahraje na Australian Open o titul. Ve čtvrteční semifinálové bitvě porazil Rogera Federera 6:1, 6:2, 3:6, 6:3.

More from Aktuálně.cz / Sport

Jan 27

Kumstát po boji prohrál finále juniorky na Australian Open

Sedmnáctiletý tenista Jan Kumstát juniorský titul na Australian Open nezískal. Ve finále prohrál s Japoncem Reiem Sakamotem 6:3, 6:7, 5:7.

Jan 26

Český junior v Melbourne září. Kumstát si na Australian Open zahraje o titul

Zastoupení měl český tenis také ve finále juniorských čtyřher. Petr Brunclík ani Julie Paštiková ale trofej nakonec nevybojovali.

Nov 15

Djokovič vízum dostane. Přes tříletý zákaz tak bude moci startovat na Australian Open

V lednu tak bude moci srbský tenista na úvodním grandslamu sezony usilovat o jubilejní desátý titul.

Jan 4

Djokovič bude startovat na Australian Open, dostal výjimku z očkování

Světová jednička Novak Djokovič dostal výjimku z očkování proti koronaviru a bude obhajovat titul na Australian Open.

Dec 21

Další česká odhláška z Melbourne. Po Plíškové Australian Open vynechá i Muchová

Tenistka Karolína Muchová se odhlásila z Australian Open a nebude v Melbourne obhajovat účast v semifinále.

Dec 19

Bradyová si nezopakuje finále v Melbourne, místo Australian Open bude léčit zranění

Letošní finalistka Jennifer Bradyová nebude startovat na lednovém Australian Open. Americká tenistka úvodní grandslam sezony vynechá kvůli zranění.

Dec 28

Australian Open bude po 22 letech bez Federera. Po operacích kolena není připraven

Pauzu na ATP Tour si bývalá dlouholetá světová jednička protáhne na více než rok.

Jan 31

Djokoviče ve finále Australian Open vyzve Dominic Thiem

Rakušan Dominic Thiem v semifinále tenisového Australian Open porazil 3:6, 6:4, 7:6 a 7:6 Němce Alexandera Zvereva a je potřetí ve finále grandslamu.

Jan 28

Rvačka o čelenku, plačící tenistky i rudé nebe nad Melbourne. To bylo Australian Open

Podívejte se na 50 nejhezčích fotek tenisového Australian Open.

Jan 25

Bitva gigantů. Djokovič smetl Pouilleho a ve finále Australian Open vyzve Nadala

Se světovou dvojkou Nadalem čeká srbského tenistu 53. zápas v kariéře, ve finále grandslamu už spolu hráli sedmkrát.

Oct 13

Djokovič prošel v Šanghaji do finále. Bude světovou dvojkou na úkor Federera

Šanghaj - Srbský tenista Novak Djokovič deklasoval v semifinále turnaje Masters v Šanghaji Alexandera Zvereva 6:2, 6:1 a je krok od zisku čtvrtého zdejšího titulu. Postupem do finále si navíc zajistil posun na druhé místo světového…