Brankář Will se vrátil z Colorada na farmu do San Antonia

Třiadvacetiletý plzeňský odchovanec se v úterý dočkal debutu v NHL, když při porážce 1:6 na ledě San Jose na třetí třetinu vystřídal Calvina Pickarda

More from Aktuálně.cz

Mar 18

Nečas v NHL asistoval u vysoké výhry. Brankář Chicaga Mrázek vychytal San Jose

Lukáš Dostál 23 zákroky neodvrátil prohru Anaheimu 2:4 na ledě St. Louis.

Mar 8

Hertl po 11 letech opustí San Jose, Sharks získali brankáře Vaněčka

Útočník Tomáš Hertl změní podle TSN poprvé v kariéře v NHL působiště. Ze San Jose má českého hokejistu získat tým Vegas, který obhajuje Stanley Cup.

Dec 2

Palátův gól Devils nestačil, prohráli se San Jose

Ondřej Palát neodvrátil v NHL třetím gólem v sezoně prohru hokejistů New Jersey 3:6 se San Jose. V dresu vítězů si připsal asistenci Tomáš Hertl.

Oct 29

Na prodej. San Jose po pražské štaci "inzeruje" všechny hráče kromě české hvězdy

San Jose nepočítá s tím, že by ve stávající sezoně hokejové NHL proniklo do play off nebo dokonce bojovalo o Stanley Cup.

Oct 15

Nečasova trefa pomohla Carolině vyhrát v San Jose

Český hokejový útočník Martin Nečas pomohl Carolině gólem k výhře 2:1 na ledě San Jose a ve druhém zápase sezony zapsal čtvrtý bod.

Mar 10

Obránce Šimek se upsal San Jose na další čtyři sezony

Český hokejový obránce Radim Šimek podepsal v NHL novou čtyřletou smlouvu se San Jose. Sharks o prodloužení spolupráce informovali na svém webu.

Jan 3

Radil dal vítězný gól San Jose, jako jediný překonal Francouze v bráně Colorada

Útočník Dominik Simon přispěl ve středečním utkání NHL gólem a asistencí k výhře hokejistů Pittsburghu 7:2 nad New York Rangers.

Jan 1

Druhá pozvánka pro Francouze. Český brankář byl povolán do prvního týmu Colorada

Osmadvacetiletý účastník pěti světových šampionátů a únorových olympijských her se dočkal podruhé v sezoně pozvánky do prvního týmu Colorada.

Dec 22

Brankář Francouz byl povolaný k týmu Colorada v NHL

Hokejový brankář Pavel Francouz byl poprvé povolán do hlavního týmu Colorada a může se teoreticky dočkat premiéry v NHL.

Nov 10

Boston povolal z farmy českého brankáře Vladaře, Rask si vzal osobní volno

Místo v brance zaujme v duelu s Torontem slovenský gólman Jaroslav Halák, záda mu bude krýt Daniel Vladař, kterého Bruins povolali z farmy v AHL.