More from Aktuálně.cz / Sport

Sep 2

Sparta v Lize mistrů senzačně prohrála s dánským mistrem, Třinec porazil Belfast

Spartě se nevydařila premiéra v novém ročníku hokejové Ligy mistrů, v Holešovicích překvapivě prohrála s Aalborgem. Třinec doma zdolal Belfast.

Oct 5

Boleslav zůstává v Lize mistrů bez vítězství, doma prohrála s Curychem

Mladá Boleslav bez šance na postup prohrál i pátý zápas hokejové Ligy mistrů s Curychem 0:1 a má na kontě jediný bod.

Jul 30

Plzeň v Lize mistrů po hororovém poločase končí, Olympiakos ji smetl čtyřmi góly

Viktoria Plzeň vypadla ve 2. předkole Ligy mistrů. Po domácí bezbrankové remíze padla na hřišti řeckého Olympiakosu 0:4.

Jul 22

Pokud Plzeň v Lize mistrů přejde přes Olympiakos, narazí na turecký Basaksehir

Fotbalová Viktoria Plzeň se ve třetím předkole Ligy mistrů utká s Istanbulem Basaksehir. Musí ale předtím vyřadit Olympiakos Pireus.

Jan 15

Finále zůstalo jen snem. Plzeň prohrála s Frölundou i doma a v Lize mistrů končí

Pět tisíc diváků odměnilo Západočechy i přes vyřazení potleskem.

Oct 17

Postupující Plzeň si udržela v Lize mistrů neporazitelnost, Hradec se loučil prohrou

Plzeň a Brno se dozví soupeře pro osmifinále v pátek, losuje se v Helsinkách.

Oct 9

Plzeň zdolala v Lize mistrů slovenského mistra. Třinec a Hradec ze skupiny neprojdou

Plzeň má po pěti zápasech v Lize mistrů 15 bodů a jistý postup z prvního místa. Zato Třinec semifinále nezopakuje a v play off nebude ani Hradec.

Oct 2

Plzeň vyhořela v Lize mistrů. Pětigólovou kanonádu Říma řídil hattrickem Džeko

Plzeňští nezvládli už vstup do utkání, z kopačky Edina Džeka inkasovali ve třetí minutě. Bosenský kanonýr později zkompletoval hattrick.