Sudí zpackali zápas v Olomouci. Lerch nechal hrát Hálu, který dostal dvě žluté

Utkání Synot ligy mezi Olomoucí a Plzní rozhodčím vůbec nevyšlo.

Apr 28

Brno - Zlín 0:0. Léčba Haškem nezabrala, Zbrojovka po špatném jaru padá do druhé ligy

Sledovali jste on-line přenos z pátého kola skupiny o udržení v rámci fotbalové Fortuna:Ligy mezi Zbrojovkou Brno a Zlínem.

Oct 26

Inter - Plzeň 4:0. Milánští vítězstvím nad Plzní poslali Barcelonu do Evropské ligy

Sledovali jste on-line přenos z utkání pátého kola základní skupiny C v rámci Ligy mistrů mezi Interem Milán a Viktorií Plzeň.

Sep 13

Sudí podle komise rozhodčích v Olomouci správně nenařídil penalty proti Plzni

Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR sudí v duelu 8. ligového kola mezi Olomoucí a Plzní dobře posoudili všechny klíčové situace ve vápně.

Aug 23

Sparta - Olomouc 3:0. Letenští si i v druhém kole zastříleli a jsou stoprocentní

Sledujeme online přenos utkání 2. kola fotbalové Fortuna:ligy mezi Spartou Praha a Sigmou Olomouc.

Feb 22

Plzeň - Příbram 4:0. Buchův hattrick zařídil Viktorce druhou jarní výhru

Sledovali jsme utkání 22. kola Fortuna:Ligy mezi Plzní a Příbramí.

Apr 15

Slavia měla dle komise rozhodčích kopat dvě penalty, v Plzni bylo vše v pořádku

Podle komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR měla Slavia v nedělním ligovém derby se Spartou v první půli kopat dvě penalty.

Nov 16

Slavia přehrála nováčka druhé ligy. Čtvrtfinále poháru si zahrají i Teplice

Fotbalisté pražské Slavie i bez reprezentantů porazili v osmifinále MOL Cupu nováčka druhé ligy Chrudim 3:1.

Jul 28

Slavia si i v druhém kole zastřílela, odnesla to Karviná. Příbram viděla divočinu a dvě červené

V duelu Příbrami a pražských Bohemians padlo celkem šest branek. Baník dostal vítězný gól v nastavení. Slavia uštědřila Karviné debakl.