Kašík a Malec mohou večer hrát, disciplinární komise je dodatečně netrestala

Kometa opět hostí za nepříznivého stavu 1:2 na zápasy Chomutov, Třinec rovněž před pokračováním série na vlastním ledě proti Zlínu prohrává 1:2.

More from Aktuálně.cz

Dec 21

Páteční kolo hokejové extraligy se po tragické střelbě v Praze neuskuteční

Páteční zápasy 29. kola hokejové extraligy se kvůli dnešním tragickým událostem na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze neuskuteční.

Sep 3

Kometa získala výraznou posilu. Brnu se upsal reprezentační brankář Furch

Furch odešel z extraligy v roce 2015. Pak chytal v Omsku, Čerepovci, švédském Örebru, Dinamu Minsk a naposledy pomohl vyhrát švédskou ligu Färjestadu.

Sep 29

Brankář Kašík bude po Jágrově nárazu dlouho mimo hru

Hokejisté Zlína se musí na dlouhou dobu obejít bez své brankářské jedničky Libora Kašíka.

Aug 13

Pardubice v hokejové přípravě rozstřílely Hradec, Kometa padla s Třincem

Výsledky přípravných hokejových utkání.

Apr 28

Dobojováno, Třinec je podruhé šampionem hokejové extraligy

Třinečtí Oceláři porazili v nedělním šestém finále Liberec 4:2 a stejným skóre ovládli i celou sérii.

Dec 18

Kašík opět musel z brány, Chomutov přestřílel Kometu, dvěma góly se blýskl Duda

Kometa prohrála na ledě chomutovských Pirátů v předehrávce extraligy. Domácí se ujali vedení 2:0 už v první třetině.

Dec 2

Lídr z Třince vyhrál i v Plzni. Z domácích týmů slavil jen Liberec, porazil Kometu

Hokejisté Liberce porazili ve 24. kole extraligy na svém ledě úřadujícího mistra Brno 5:2. Jinak vyhrávali jen hosté.

Nov 16

Třinec v repríze finále přetlačil Kometu, Chomutov rozstřílel Spartu pěti góly

Třinečtí hokejisté porazili v repríze posledního extraligového finále mistrovskou Kometu Brno 4:3 v prodloužení.

Nov 15

Hokejový brankář Langhamer odchází z Brna do Chabarovsku

Hokejový brankář Marek Langhamer odchází z extraligového Brna do Chabarovsku a bude působit v Kontinentální lize.

Nov 13

Kašík bude po konci v KHL chytat za mistrovskou Kometu

Brankář Libor Kašík zamířil po ukončení angažmá v Chabarovsku z Kontinentální ligy zpátky do extraligy. Smlouvu podepsal s obhájcem titulu Kometou.