Kristýna Plíšková je v žebříčku na 83. místě, nejlépe v kariéře

Londýn - Tenistka Kristýna Plíšková si ve světovém žebříčku polepšila o pět příček na 83. pozici a zaznamenala své nejlepší umístění v kariéře. Sestra-dvojče zatím úspěšnější Karolíny Plíškové hrála minulý týden druhé kolo na turnaji v…

More from Aktuálně.cz

Jun 30

Kvitová a Krejčíková jsou ve třetím kole. Plíškovou vyřadila hráčka z druhé stovky

Petra Kvitová porazila v Londýně Rumunku Bogdanovou, Barbora Krejčíková zdolala Švýcarku Golubicovou. Loňská finalistka Karolína Plíšková skončila.

Sep 18

Turnaj v Ostravě ztratil další českou hvězdu. Po Plíškové se odhlásila i Krejčíková

Vítězka Roland Garros Barbora Krejčíková se odhlásila z ostravského halového turnaje WTA.

Aug 24

Češky proti Češkám. Plíšková i Kvitová jdou v prvním kole US Open na krajanky

Čtyři z devíti českých tenistek na US Open půjdou v prvním kole proti sobě. Muchové byla z kvalifikace přisouzena Kazaška Rybakinová.

May 14

Karolína Plíšková je Římě v osmifinále, české derby pro Vondroušovou,

Karolína Plíšková postoupila na antukovém turnaji v Římě do osmifinále. Ve druhém kole zdolala Australanku Ajlu Tomljanovicovou 6:3, 6:3.

Sep 24

Jedenáct polibků Karolíny Plíškové. Takhle česká tenistka slavila tituly

Připomeňte si všech jedenáct turnajových titulů Karolíny Plíškové v její tenisové kariéře.

Aug 15

Trápení Plíškové pokračuje. Českou tenistku vyřadila ve druhém kole Sabalenková

Karolína Plíšková končí na turnaji v Cincinnati už ve druhém kole. Bělorusce Aryně Sabalenkové podlehla po setech 6:2, 3:6, 5:7.

Jul 1

Kvitová je českou jedničkou, na sedmém místě vystřídala Plíškovou

Petra Kvitová se posunula na sedmé místo světového žebříčku, vystřídala tak Karolínu Plíškovou v roli české jedničky.

May 28

Velký den českých žen. Siniaková vyřídila Azarenkovou, slaví i Karolína Plíšková, Kvitová a Šafářová

Kateřina Siniaková, Petra Kvitová, Karolína Plíšková i Lucie Šafářová postoupily do druhého kola French Open. Dál jde i Adam Pavlásek.