Plíšková selhání proti Golubicové oplakala. "Nehraju to přeci jen pro sebe"

Lucern - Vlhké oči od slz měla tenistka Karolína Plíšková po nečekané prohře ve Fed Cupu. Hrdinka loňského finále dnes v semifinále ve Švýcarsku nepřidala očekávaný druhý bod obhájkyň titulu, jelikož v Lucernu prohrála se 129. hráčkou…

Nov 12

Češky trofej nepřivezou. V semifinále Fed Cupu prohrály dvouhry Muchová i Plíšková

Češky nenavázaly na předchozí výhry nad Polskem a USA ze základní skupiny. Se Švýcarkami vypadly v Poháru Billie Jean Kingové podruhé za sebou.

May 14

Karolína Plíšková je Římě v osmifinále, české derby pro Vondroušovou,

Karolína Plíšková postoupila na antukovém turnaji v Římě do osmifinále. Ve druhém kole zdolala Australanku Ajlu Tomljanovicovou 6:3, 6:3.

Nov 10

Bez ztráty kytičky. Tak české tenistky začaly v Praze finále Fed Cupu

Prohlédněte si snímky z prvního hracího dne finále Fed Cupu mezi českými a americkými tenistkami.

Oct 31

Na Američanky v nejsilnější sestavě. Finále Fed Cupu si zahrají Plíšková i Kvitová

Finále Fed Cupu si zahrají Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Barbora Strýcová a Kateřina Siniaková

Oct 30

Česká emigrantka i tenisová univerzálka. Které hvězdy přijedou na finále Fed Cupu?

Podívejte se, které americké tenisové hvězdy by mohly přijet na listopadové finále Fed Cupu do Prahy.

Sep 5

Vyprodáno. České tenistky požene proti Američankám ve finále Fed Cupu plná hala

Lístky na listopadový boj o trofej v pražské O2 areně zmizely během pouhých dvou hodin.

Feb 11

Kvitová porazila Bencicovou, Češky i bez Plíškové hladce postupují ve Fed Cupu dál

České tenistky postupují do dalšího kola Fed Cupu. Ve všech zápasech Fed Cupu dokázaly zvítězit, vítězný zápas zvládla Petra Kvitová.

Apr 23

Bolestivá porážka. České lvice bojovaly, o finále Fed Cupu přišly až v rozhodujícím deblu