Živě: Plíšková vs. Ivanovićová, Češka soupeřku přehrála ve dvou setech a je ve čtvrtfinále

Sledujte online reportáž z osmifinále turnaje ve Stuttgartu, ve kterém se utká Karolína Plíšková s Anou Ivanovičovou.

Feb 20

Plíšková - Kruegerová 2:1. Další úspěšný obrat Češky, v Dubaji prošla do osmifinále

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola tenisového turnaje v Dubaji mezi Karolínou Plíškovou a Ashlyn Kruegerovou z USA.

Feb 21

Česká tenisová smršť se žene Dubají. Zazářily Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Z českých hráček neprošly druhým kolem jen Linda Fruhvirtová, jež podlehla Jeleně Ostapenkové, a Marie Bouzková po prohře s Jelenou Rybakinovou.

Feb 21

Plíšková - Sakkariová 2:0. Češka v Dubaji rozdrtila řeckou favoritku

Sledovali jste on-line reportáž z tenisového turnaje v Dubaji. Ve druhém kole Karolína Plíšková jasně porazila Řekyni Marii Sakkariovou.

Feb 20

Plíšková zvládla v Dubaji české derby a porazila Vondroušovou. Blýskla se Muchová

Ve druhém kole se Karolína Plíšková utká se šestou nasazenou Mariou Sakkariovou z Řecka, Karolínu Muchovou čeká Rumunka Sorana Cirsteaová.

Feb 20

Plíšková - Vondroušová 2:0. Českému derby v Dubaji kralovala světová osmnáctka

Sledovali jste on-line přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Dubaji mezi Karolínou Plíškovou a Markétou Vondroušovou.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K

Feb 19

Plíšková prosvištěla v Dubaji do čtvrtfinále, další tři Češky ale končí

Světová trojka porazila ve druhém kole Francouzku Kristinu Mladenovicovou jasně 6:1 a 6:2, Markéta Vondroušová nedotáhla vedení 6:4 a 4:1.