Kvitová v Madridu opět zářila, postup slaví i Štěpánek. Plíšková se Strýcovou končí

Madrid - Karolína Plíšková si na turnaji v Madridu své žebříčkové postavení nezlepší. Aktuálně dvacátá hráčka rankingu podlehla v pondělním utkání druhého kole Christině McHaleové 6:7, 4:6 a se španělskou antukou loučí. Zápas jsme…

Apr 22

Bez Plíškové i Bouzkové. České tenistky se na poslední chvíli odhlásily z Madridu

Český tenis bude mít i tak v ženské části turnaje ve španělské metropoli početné zastoupení.

Apr 28

Plíšková nezvládla českou bitvu, v Madridu podlehla krajance Bouzkové

Karolína Muchová porazila v prvním kole antukového turnaje 1:6, 6:3, 6:4 čínskou soupeřku Čeng Čchin-wen.

Aug 11

Karolína Plíšková po boji zdolala Vekičovou a v Montrealu je v osmifinále

Česká tenistka Karolína Plíšková otočila na turnaji v Montrealu utkání druhého kola s Donnou Vekičovou z Chorvatska a vyhrála 4:6, 6:3 a 7:6.

Apr 29

Kvitová léčí smutek českým derby, Plíšková v Madridu vyhlíží respekt soupeřek

Tuhle antuku mají rády všechny tenisové ranařky. Kurty jsou ve vyšší nadmořské výše, míče dobře létají, hra je svižná. I ty české.

May 10

Turnaj plný českých hvězd. Ve Stromovce bude hrát i Karolína Plíšková

Tenisový turnaj O pohár prezidenta ČTS dostává hvězdné obsazení. Na pražské Spartě přislíbily účast i světová trojka Karolína Plíšková a její sestra K

Aug 24

Češky proti Češkám. Plíšková i Kvitová jdou v prvním kole US Open na krajanky

Čtyři z devíti českých tenistek na US Open půjdou v prvním kole proti sobě. Muchové byla z kvalifikace přisouzena Kazaška Rybakinová.

May 14

Karolína Plíšková je Římě v osmifinále, české derby pro Vondroušovou,

Karolína Plíšková postoupila na antukovém turnaji v Římě do osmifinále. Ve druhém kole zdolala Australanku Ajlu Tomljanovicovou 6:3, 6:3.

Jan 2

Kvitová na prvním turnaji v sezoně skončila v osmifinále, Plíšková český duel zvládla

Karolína Plíšková vyřadila Marii Bouzkovou, končí Petra Kvitová, Kristýna Plíšková i Jiří Veselý.

Aug 8

K české bitvě nedojde. Karolína Plíšková vypadla v Montrealu s Bertensovou

Končí také Angelique Kerberová, která nezvládla hned první zápas po výhře ve Wimbledonu.