Živě: Berdych vs. Ferrer 7:6, 7:5. Čech zvládl drama a je ve čtvrtfinále

Sledujte online reportáž z tenisového turnaje Masters 1000 ve španělském Madridu.

More from aktualne.cz

Mar 26

Macháč porazil i Arnaldiho a poprvé došel do čtvrtfinále turnaje v kategorii Masters

Tomáš Macháč zdolal v Miami Mattea Arnaldiho hladce 6:3, 6:3. Ve čtvrtfinále narazí na dalšího Itala, světovou trojku Jannika Sinnera.

Mar 12

Lehečka přehrál Tsitsipase a čeká ho první čtvrtfinále na turnajích Masters

Český tenista Jiří Lehečka v Indian Wells porazil 6:2, 6:4 Stefanose Tsitsipase z Řecka a postoupil do prvního čtvrtfinále na turnajích série Masters.

Aug 27

Lehečka si věří. Příští turnaj snad bude šťastnější, prohlásil po finále před US Open

Český tenista Jiří Lehečka své vítězné tažení turnajem v americkém Winston-Salemu nedotáhl. Ve finále turnaje podlehl Argentinci Sebastiánu Báezovi.

May 2

Čínská senzace v Madridu trvá. Čang Č'-čen postoupil už do čtvrtfinále Masters

Čang Č'-čen v Madridu postoupil jako první čínský tenista v historii do čtvrtfinále turnaje série Masters. Taylora Fritze z USA zdolal 3:6, 7:6, 7:6.

May 9

Ve finále v Madridu bojoval skoro tři hodiny. Zverev získal čtvrtý titul Masters

Německý tenista Alexander Zverev vyhrál podruhé v kariéře antukový turnaj v Madridu. Šampion z roku 2018 ve finále zdolal Itala Mattea Berrettiniho.

Sep 17

Turnaj mistryň, nebo Czech Open? Na finále sezony má našlápnuto hned šest Češek

Při pohledu na ženský žebříček letošní sezony se srdce českého tenisového fanouška musí tetelit radostí, národní trikolorou se to tam jen hemží.

Sep 5

Nadal ve čtvrtfinále US Open nezaváhal, o finále si zahraje i Andreescuová

Rafael Nadal ve čtvrtfinále US Open porazil Diego Schwartzmana 6:4, 7:5, 6:2. O finále si zahraje také talentovaná Kanaďanka Bianca Andreescuová.