Plavec Micka věří, že na ME vytvoří tři nové české rekordy

Český plavec Jan Micka v rozhovoru pro Aktuálně.cz před nadcházejícím mistrovství Evropy v plavání.

Nov 6

Horská skončila na ME v krátkém bazénu pátá, Kubová šestá

Plavkyně Kristýna Horská skončila pátá v polohovém závodu na 200 metrů v krátkém bazénu v Kazani a postarala se o nejlepší sobotní český výsledek.

Dec 5

Plavec Micka je na ME ve finále na 1500 metrů, čtyři Češi v semifinále

Rozplavby přinesly i postupy dalších čtyř českých plavců do semifinále.

Dec 4

Znakařka Kubová je ve finále ME v krátkém bazénu na stovce

Na startu závodu na 100 m znak chyběla obhájkyně titulu Katinka Hosszúová. Ta dnes získala 90. medaili z velkých akcí, vyhrála polohovku na 400 m.

Jan 13

Štafeta rychlobruslařek na krátké dráze byla na ME sedmá

Česká štafeta ve složení Došlá, Kuncířová, Pfeiferová a Sejpalová obsadila na ME v rychlobruslení na krátké dráze v Dordrechtu sedmé místo.

Jan 11

Sáblíková je v polovině ME ve víceboji čtvrtá

Rychlobruslařka Martina Sáblíková je v polovině mistrovství Evropy ve víceboji v italském Collalbu čtvrtá.

Dec 15

Plavec Micka je poprvé ve finále na MS v krátkém bazénu, Seemanová vypadla

Plavec Jan Micka se poprvé v životě dostal do finále mistrovství světa v krátkém bazénu na 1500 metrů volným způsobem.

Aug 8

Micka skončil na ME v českém rekordu pátý na 800 metrů kraul

Start ve finále unikl Baumrtové, která na devátém místě zaostala o 33 setin.

Aug 7

Micka se na ME dostal do finále i na kraulařské osmistovce

Třiadvacetiletý český reprezentant postoupil z rozplaveb čtvrtým nejlepším časem

Aug 5

Micka ve finále ME doplaval poslední, Baumrtová sedmá

Jan Micka obsadil ve finále závodu na 1500 metrů volný způsob poslední osmé místo v čase 14:59,49.

Aug 4

Micka je i na druhý pokus ve finále ME, zazářila i znakařka Baumrtová

"Jsem ráda, že se mi to povedlo. Super! Cítila jsem se dobře, byl to můj první start, takže to bylo takové trošku nervózní," řekla novinářům Baumrtová.

Aug 3

Kraulař Micka poplave na ME finále čtyřstovky, Závadová předvedla faux pas

Jan Micka postoupil do finále se sedmým časem. Závadová naopak zaostala o 11 sekund za svým rekordem.