Slováci klíčovou bitvu nezvládli, ve šlágru Finové zesměšnili hrdou Kanadu

Petrohrad - Slovenští hokejisté v posledním duelu v základní skupině mistrovství světa sice porazili Američany 3:2, ale protože se tak stalo v prodloužení, přišli o šanci zahrát si play off.

Dec 31

Hokejisté porazili Švýcarsko, ve čtvrtfinále narazí na Kanadu

Čeští hokejisté porazili na MS dvacítek Švýcarsko 4:2, skončili v základní skupině B třetí a ve čtvrtfinále je čeká Kanada, nebo Německo.

May 23

Dvojice pro čtvrtfinále: Češi letí do Tampere za Američany, Slováci jsou ze hry venku

Zisk Lotyšů se Švýcary v základní hrací době poslal Slováky domů. Češi letí na čtvrtfinále MS do Tampere, vyzvou dosud neporažené Američany.

May 15

Slováci obrali Kanadu, padli až v nájezdech. Stejně uspělo Švédsko proti Finsku

Němci podlehli 2:3 týmu USA, ztratili jednobrankovým rozdílem i třetí zápas na turnaji a zůstávají bez bodového zisku.

Jan 3

Kanada trpěla, mučili ji mladí Slováci. Senzaci odvrátil v prodloužení hvězdný Bedard

Favorit letošního draftu už posbíral 21 bodů za osm tref a třináct přihrávek v pěti zápasech.

May 29

Finové ovládli i domácí MS. Kanada si přes křivdu vynutila prodloužení, ale padla

Hokejisté Finska slaví po únorovém historickém triumfu na olympijských hrách v Pekingu i zisk zlata na domácím mistrovství světa.

May 29

Finsko - Kanada 4:3pp. Zlato zůstalo doma. Manninen rozhodl finále MS v prodloužení

Sledovali jsme on-line přenos z finále hokejového MS v Tampere mezi Finskem a Kanadou.

May 24

Slováci smetli Dány a zahrají si čtvrtfinále, Američané vyzvou Švýcarsko

Slováci si v přímém souboji zajistili účast ve čtvrtfinále, Dánové si v play off nezahrají. Švédové připravili o postup Lotyšsko.

Jun 6

Finsko - Kanada 2:3. Javorové listy rozhodly v prodloužení a berou zlaté medaile

Sledovali jsme finále MS v hokeji mezi Finskem a Kanadou.

May 10

Slováci na úvod domácího MS vybojovali velkou výhru nad USA, Finsko zaskočilo Kanadu