Strýcová? Nejlepší Češka na Roland Garros. Bavila Paříž a zahrála výměnu turnaje

Potvrdila, že je jednoznačně nejlepší českou tenistkou letošní sezony. Barbora Strýcová v Paříži zlomila své letité prokletí a zářila i proti světové

Jun 7

České juniorky si podmanily Paříž. Ve finále se utkají Samson a Valentová

Dvouhra juniorek na tenisovém Roland Garros bude mít po dvou letech znovu českou vítězku. Ve finále se střetnou Laura Samson a Tereza Valentová.

May 26

Macháč vstoupí do Roland Garros podle ATP jako 34. hráč světa a druhý nejlepší Čech

Tomáš Macháč si po finálové účasti na turnaji v Ženevě upevnil pozici české tenisové dvojky za momentálně zraněným Jiřím Lehečkou.

Sep 16

Parádní obrat Krejčíkové. Česká tenistka prošla do třetího letošního finále

Barbora Krejčíková porazila na turnaji v San Diegu domácí Američanku Danielle Collinsovou 3:6, 7:5 a 6:2 a postoupila do finále.

May 25

Krejčíková začne na Roland Garros proti Curenkové, Muchovou čeká Sakkariová

Dvojnásobná vítězka předloňského Roland Garros Barbora Krejčíková zahájí letošní ročník pařížského grandslamu proti Ukrajince Lesje Curenkové.

Jul 17

Praha uvidí české finále. Skvělou Martincovou doplnila po drtivé výhře Krejčíková

Tereza Martincová si v Praze poprvé v kariéře zahraje na okruhu WTA o titul. Její soupeřkou bude krajanka a šampionka z Paříže Barbora Krejčíková.

May 23

Tsitsipas získal druhý letošní titul na antuce, před Roland Garros porazil Norrieho

Řecký tenista Stefanos Tsitsipas porazil ve finále v Lyonu 6:3, 6:3 Brita Camerona Norrieho a před Roland Garros získal druhý letošní titul na antuce.