Živě: Strýcová - Keysová 3:6, 4:6, Strýcová druhý titul v kariéře nepřidala

Sledujte online reportáž z finálového utkání ženské dvouhry na turnaji v Birminghamu. Proti sobě stojí Barbora Strýcová a Madison Keysová.

Jun 22

Ondra už má jistou olympiádu. Česká lezecká hvězda je ve finále druhé kvalifikace

V součtu se třetím místem z úvodního závodu v Šanghaji stačil Ondrovi v Budapešti postup mezi osmičlennou elitu.

Jul 6

Strýcová - Linetteová 1:2. Češka se rozloučila s Wimbledonem po boji ve druhém kole

Sledovali jste on-line přenos z utkání druhého kola ženského tenisového Wimbledonu mezi Barborou Strýcovou a Magdou Linetteovou z Polska.

Jun 24

Česká senzace. Kvitová si zahraje o titul v Berlíně, Krejčíková v Birminghamu

Neuspěla Markéta Vondroušová, nevyužila v první sadě čtyři setboly a podlehla v Berlíně Marii Sakkariové 6:7, 1:6.

Sep 20

Plíšková zvládla český duel a zahraje si v Římě finále. Strýcová má titul ve čtyřhře

Karolína Plíšková porazila v českém semifinále na antukovém turnaji v Římě 6:2, 6:4 Markétu Vondroušovou. O titul se střetne se Simonou Halepovou.

Feb 24

Strýcová - Martičová 2:1. Češka po suverénním obratu postupuje do druhého kola

Sledovali jsme online přenos z utkání prvního kola tenisového turnaje v Dauhá mezi Barborou Strýcovou a Petrou Martičovou z Chorvatska.

Feb 22

Ve finále čtyřhry v Dubaji byla v českém souboji úspěšnější Strýcová

Tenistka Barbora Strýcová s tchajwanskou spoluhráčkou Sie Šu-wej porazily ve finále v Dubaji česko-čínský pár Barbora Krejčíková, Čeng Saj-saj.

Dec 7

České plavkyně ukazují formu. Seemanová prošla do finále jako druhá

České plavkyně Barbora Seemanová a Simona Kubová patřily dnes na mistrovství Evropy v Glasgow v rozplavbách k nejlepším.