Sáblíková na olympiádu pořád může jet, zbývá jedno místo, říká sekretář Českého svazu cyklistiky

Do startu silničních závodů na olympiádě v Riu zbývá zhruba měsíc a Český svaz cyklistiky pořád doufá v účast Martiny Sáblíkové.

Feb 18

Fantastická Sáblíková. Česká hvězda bere další medaili z MS, bronz má i na 5000 metrů

V součtu se Světovým pohárem dnes vybojovala 150. umístění na stupních vítězů na významných akcích.

Apr 30

Rodinné geny se nezapřely, sběratel medailí Martin Fuksa kraluje českým kanoistům

Rychlostní kanoista Martin Fuksa, který se narodil 30. dubna 1993, je v posledních letech suverénně nejlepším českým kanoistou

Mar 2

Nezdolná Sáblíková má další světovou medaili. S tím jsem nepočítala, řekla

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vybojovala bronzovou medaili v závodu na 3000 metrů na mistrovství světa v Heerenveenu.

Dec 10

Sáblíková slaví první medaili v olympijské sezoně. Na trojce získala bronz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila v závodě na 3000 metrů na SP v Calgary třetí místo.

Jul 26

Český šerm má po 113 letech olympijskou medaili. Choupenitch vybojoval bronz

Šermíř Alexander Choupenitch vybojoval v disciplíně fleret druhou olympijskou medaili pro českou výpravu.

Mar 10

Sáblíková na MS ve víceboji na medaili nedosáhla, skončila šestá

I v sobotu se musely rychlobruslařky na Olympijském stadionu v Amsterodamu vypořádat s nepřízní počasí. Pro titul si dojela Japonka Miho Takagiová.

Jan 30

Fanoušci věří v pět českých olympijských medailí. Naděje vkládají do Sáblíkové a snowboardistek

Podle výzkumu agentury NMS si čeští fanoušci myslí, že reprezentanti z olympiády přivezou tři až pět medailí.

Jan 17

Ledecká, Samková i Sáblíková. Návrh české olympijské nominace čítá zatím 85 jmen

Praha - V návrhu české nominace pro olympijské hry v Pchjongčchangu je 85 sportovců. Další místa ale ještě mohou přibýt příští týden. Vyplývá to z materiálu výkonného výboru Českého olympijského výboru (ČOV), který předloží složení výpravy…