Slavia nastřílela v Portugalsku čtyři góly týmu z druhé dánské ligy

Fotbalisté Slavie nasadili v přípravě do hry i nové posily Dioufa a Zmrzlého. Zlín zdolal v rámci Tipsport ligy slovenskou Skalici.

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

May 16

Fotbalisté Interu i podruhé zdolali AC a po 13 letech jsou ve finále Ligy mistrů

Utkání na San Siru, domovském stadionu obou velkoklubů, rozhodl v 74. minutě kapitán Lautaro Martínez. Inter vyhrál osmé soutěžní utkání po sobě.

Jan 4

Fotbalisté Neapole poprvé v sezoně v italské lize prohráli, Interu podlehli 0:1

Fotbalisté Neapole poprvé v sezoně v italské lize prohráli, v 16. kole podlehli Interu na jeho hřišti 0:1.

Oct 26

Inter - Plzeň 4:0. Milánští vítězstvím nad Plzní poslali Barcelonu do Evropské ligy

Sledovali jste on-line přenos z utkání pátého kola základní skupiny C v rámci Ligy mistrů mezi Interem Milán a Viktorií Plzeň.

Sep 15

Divočina v Edenu: pět gólů za poločas. Slavia pak těsnou výhru nad Ballkani udržela

Slavia vyhrála i čtvrtý domácí zápas v pohárové sezoně a vítězně se naladila na nedělní šlágr v Plzni, který bude soubojem o vedení v domácí soutěži.

Aug 15

Fotbalisté Lipska vstoupili do německé ligy překvapivou prohrou 0:1 v Mohuči

Fotbalisté vicemistrovského Lipska v úvodním kole německé ligy překvapivě prohráli 0:1 v Mohuči.

Jul 25

Zlín - Slavia 0:1. Sešívaní zvládli start ligy a berou hubenou výhru díky gólu Kuchty