More from Aktuálně.cz / Sport

Feb 12

Fotbalisté Neapole zvítězili nad Cremonou 3:0 a vedou ligu už o 16 bodů

Vedoucí Neapol v italské fotbalové lize porazila 3:0 poslední Cremonu a po šesté výhře za sebou má na druhý Inter Milán náskok 16 bodů.

Sep 17

Fotbalisté Barcelony porazili Elche 3:0 a vedou španělskou ligu

Barcelona zvítězila v šestém kole španělské ligy doma nad Elche 3:0 a v tabulce vystřídala na prvním místě Real, který čeká městské derby s Atléticem.

Nov 24

Fotbalisté Manchesteru City otočili v Lize mistrů duel s PSG, postupují ale oba

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili v domácím šlágru 5. kola základní skupiny Ligy mistrů nad Paris St. Germain 2:1.

Nov 4

Rána pro Slavii. Před Evropskou ligou má další dva nakažené hráče

"Dokud máme 11 hráčů, kteří můžou nastoupit, je to věc, o kterou se musíme starat," prohlásil kouč českého mistra Jindřich Trpišovský.

Aug 12

I Barcelona už má fotbalistu s covidem. Tým pro Ligu mistrů to však neohrozí

Koronavirus má jeden z devíti barcelonských hráčů, kteří v úterý odděleně začali přípravu na novou sezonu. Jde o posily nebo navrátilce z hostování.

Jul 30

Přijde Barcelona o Ligu mistrů? Neapoli se do velkoměsta nechce

Vedení fotbalové Neapole se nelíbí, že i přes narůstající počet lidí nakažených koronavirem má italský celek příští týden nastoupit v Barceloně.

Jul 13

Sevilla stále bez Vaclíka porazila 2:0 Mallorcu a má na dosah Ligu mistrů

Fotbalisté Sevilly stále bez zraněného brankáře Tomáše Vaclíka porazili ve španělské lize 2:0 Mallorcu.

Aug 16

Živě: České Budějovice - Slavia 0:3. Sešívaní si před Ligou mistrů zastříleli

Sledovali jsme online přenos z utkání 6. kola Fortuna:ligy mezi Českými Budějovicemi a Slavií Praha.