Směr Rio de Janeiro dnes v leteckém speciálu nabrala další skupina českých sportovců. Judista Lukáš Krpálek se už těší na slavnostní zahájení.

More from Aktuálně.cz

Apr 26

České judo má novou hvězdu, Zachová evropským titulem navázala na Krpálka

Renata Zachová je mistryní Evropy v judu. Ve finále v Záhřebu porazila na ipon Nizozemku Joanne van Lieshoutovou a získala první ženský titul pro ČR.

Oct 23

Další zlato pro judistu Krpálka. Po 9 letech vyhrál v Abú Zabí, už potřetí

Turnaj kategorie Grand Slam ovládl Krpálek potřetí v kariéře. Předtím se mu to povedlo dvakrát v roce 2013 v Paříži a Tokiu ještě ve váze do 100 kg.

Feb 9

Olympijský pětiboj o českou zahraniční politiku

Zemanova hlasitá podpora her v Pekingu ostře kontrastuje s tichým diplomatickým bojkotem české vlády.

Dec 22

Krpálek se stal potřetí českým Sportovcem roku, kolektivům vládli basketbalisté

Olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek se potřetí stal českým Sportovcem roku. V novinářské anketě o 202 bodů porazil tenistku Barboru Krejčíkovou.

Dec 14

Judista Krpálek byl na Masters v Číně druhý, zastavila ho záda

Judista Lukáš Krpálek získal na turnaji Masters v Číně stříbro a v nejtěžší váhové kategorii nad 100 kilogramů bude novou světovou jedničkou.

Aug 31

"Byl jsem zas ten starej Krpálek". Český judista oslavuje druhé zlato z MS v kariéře

Judista Lukáš Krpálek řadí triumf na mistrovství světa v ikonické hale Budókan v japonském Tokiu hned za triumf na olympiádě v Rio de Janeiro.

Aug 31

Senzační triumf Krpálka. Český judista je poprvé mistrem světa v nejtěžší kategorii