Ledecká může být lepší než Phelps. Vůli a zběsilost jí vštípil dědeček z Československa

Po předcích, kteří prožili dramatické události minulého století, zdědila Katie Ledecká bojovnou povahu, díky které teď nemá v plavání konkurenci.

Feb 17

Ledecká zajela v Crans Montaně druhý sjezd, po nemoci dojela čtrnáctá

Sledovali jste on-line přenos ze závodu ve sjezdu žen v rámci Světového poháru ve sjezdovém lyžování ve švýcarské Crans Montaně.

Feb 13

Ester je úžasná, rozplývá se olympijský šampion. To, co Ledecká, by prý nedokázal

Ester Ledecká si po zisku zlata na prkně dojela v super-G pro solidní páté místo a medailové ambice má i ve sjezdu.

Dec 4

Nevím, co se děje, divila se Ledecká. Nevyšel jí ani druhý sjezd, dojela na 22. místě

Po dvanáctém místě v pátečním závodu si česká hvězda dnes pohoršila a byla na dvaadvacáté příčce. Znovu vyhrála italská suverénka Sofia Goggiaová.

Jan 14

Ledecká po skvělém víkendu na lyžích dojela druhá v paralelním slalomu na snowboardu

Česká hvězda prohrála až ve finále s vedoucí ženou seriálu Němkou Ramonou Hofmeisterovou.

May 17

Katie, nikoliv Ester. Skvělá Ledecká vylepšila další plavecký rekord

Pětinásobná olympijská vítězka Katie Ledecká zaplavala světový rekord na trati 1500 metrů.

Feb 25

Co miluje Ester Ledecká? Projděte si vyplněný dotazník olympijské hrdinky

Dvojnásobná zlatá medailistka odpovídá na to, co má ráda a co dělá ve volném čase.

Feb 24

Živě: Neskutečná Ester Ledecká má druhé zlato! Po Super-G ovládla i paralelní obří slalom

Sledovali jsme paralelní obří slalom snowboardistek v rámci ZOH 2018 v Pchjongčchangu.

Feb 24

Impozantní start! Ledecká v kvalifikaci zdrtila soupeřky a vyrazila za historickým druhým zlatem

Ester Ledecká potvrdila skvělou formu z letošní sezony a kvalifikaci paralelního obřího slalomu ovládla s náskokem bezmála vteřiny a půl.