Nezdolný bojovník s velkým srdcem. Krpálek vyhrál pro syna, kluky z Folimanky i zesnulého kamaráda

Čerstvý olympijský šampion judista Lukáš Krpálek si prošel hodně náročným rokem.

Aug 14

Ondra zaútočí na další medaili. Česká hvězda je ve finále i v lezení na obtížnost

Ve své oblíbené disciplíně postoupil ze druhého místa v semifinále.

May 27

Finále Ligy mistrů pod českým dohledem. Fousek bude hlavním delegátem zápasu

"Nesmírně si vážím důvěry, kterou ve mě UEFA a její předseda Aleksander Čeferin vložili," uvedl předseda Fotbalové asociace ČR.

Aug 2

Kde ztratil medaili Šebrle a která Češka zářila v jachtingu? Zkuste olympijský kvíz

Olympijské hry v Tokiu jsou za polovinou a sbírka české výpravy se utěšeně plní. Ve spolupráci se společností ČEZ jsme pro vás připravili kvíz.

Jul 30

Fenomenální Krpálek má druhé olympijské zlato. Ve finále zničil Gruzínce

Judista Lukáš Krpálek porazil ve finále olympijského turnaje ve váze nad 100 kilogramů Gruzínce Gurama Tutišviliho a stal se dvojnásobným šampionem.

Jul 26

Český šerm má po 113 letech olympijskou medaili. Choupenitch vybojoval bronz

Šermíř Alexander Choupenitch vybojoval v disciplíně fleret druhou olympijskou medaili pro českou výpravu.

Aug 31

"Byl jsem zas ten starej Krpálek". Český judista oslavuje druhé zlato z MS v kariéře

Judista Lukáš Krpálek řadí triumf na mistrovství světa v ikonické hale Budókan v japonském Tokiu hned za triumf na olympiádě v Rio de Janeiro.

Aug 31

Senzační triumf Krpálka. Český judista je poprvé mistrem světa v nejtěžší kategorii

Judista Lukáš Krpálek je poprvé mistrem světa v kategorii nad 100 kilogramů, do níž přešel po triumfu na olympijských hrách 2016.

Jan 30

Fanoušci věří v pět českých olympijských medailí. Naděje vkládají do Sáblíkové a snowboardistek