Neutavitelná bojovnice plus klidná síla. Strýcová s Mirzaovou umíchaly skvělý koktejl pro US Open

Tenistky Barbora Strýcová a Sania Mirzaová vyráží na US Open jako velké favoritky.

Karolíno, děláš si legraci? Muchová oslnila Ameriku, píše se o české poezii v pohybu

Karolína Muchová září na US Open. Nadšení Američané mluví o "jiné dimenzi tenisu" nebo o "české poezii v pohybu".

Sep 3

Česká jízda v New Yorku pokračuje. Muchová je na US Open už ve čtvrtfinále

Karolína Muchová zvládla třísetovou bitvu s Číňankou Wang Sin-jü na kurtu Louise Armstronga a postoupila do čtvrtfinále US Open.

Sep 1

Muchová vyrovnala na US Open své maximum, Strýcová s Vondroušovou porazily krajanky

Tenistka Karolína Muchová porazila na US Open domácí Taylor Townsendovou 7:6, 6:3.

Aug 31

Veselý senzačně ovládl čtyřhodinovou bitvu, ve 3. kole US Open je i Muchová

Karolína Muchová postoupila na tenisovém US Open do 3. kola. Polku Magdalenu Frechovou porazila dvakrát 6:3.

Aug 30

Loučící se Strýcová dohrála na US Open v 1. kole. V New Yorku vypadla i Krejčíková

Tenistka Barbora Strýcová odehrála ve dvouhře poslední soutěžní utkání kariéry. S Estonkou Kaiou Kanepiovou prohrála dvakrát 4:6

Sep 1

Kvitová za hodinu prolétla prvním kolem US Open a čeká ji české derby, Muchová končí

Petra Kvitová na úvod US Open za pouhých 61 minut smetla Polonu Hercogovou a ve druhém kole narazí na Kristýnu Plíškovou.

Aug 31

Vítězné starty. Karolína Plíšková i Siniaková postoupily do 2. kola US Open

Tenistka Karolína Plíšková v 1. kole US Open porazila Američanku Caty McNallyovou 6:3 a 6:4.

Sep 28

České naděje zhasly v prvním kole. Muchovou brutální testy na French Open rozplakaly

Dvě české tenisové naděje skončily na antukovém Roland Garros nečekaně hned v prvním kole.

Sep 3

Solidní výkony, pochválila se Muchová. I potřetí je na US Open ve třetím kole

Česká tenistka, dvacátá nasazená hráčka, porazila Rusku Annu Kalinskou 6:3 a 7:6. Nyní změří síly s Rumunkou Soranou Cirsteaovou.

Sep 2

Legenda v prvním kole? Žádný problém. Muchová na US Open vyřadila Venus Williamsovou