Zlín dohrával v deseti, přesto Slovácko smetl třemi góly a vede tabulku

Lídru ligové tabulky pomohl k vítěznému obratu po změně stran dvěma góly Haris Harba.

Feb 9

Zahraniční ligy: Dortmund znovu neprohrál, Betis dal ligový gól číslo 2500

Fotbalisté Dortmundu v 21. kole německé ligy porazili doma 3:0 Freiburg. Dvě branky vstřelil v prvním poločase nizozemský útočník Donyell Malen.

Aug 18

Slovácko - AIK Stockholm 3:0. Domácí nakročili do základní skupiny Konferenční ligy

Sledovali jste on-line přenos z úvodního utkání 4. předkola Evropské konferenční ligy mezi Slováckem a AIK Stockholm.

Aug 1

Další nálož v první lize, Baník rozstřílel Zlín. Slovácko ještě nedostalo jediný gól

Baník rozhodl o vítězství 5:1 už v první půli, kdy se během 25 minut dvakrát trefil Lischka a jednou Sor s Almásim. Slovácko zdolalo České Budějovice.

Jul 25

Zlín - Slavia 0:1. Sešívaní zvládli start ligy a berou hubenou výhru díky gólu Kuchty

Sledovali jsme utkání 1. kola Fortuna:Ligy mezi Zlínem a Slavií.

Sep 3

Španěly spasil gól v šesté minutě nastavení, šlágr Ligy národů s Německem skončil 1:1

Bývalý obránce pražské Sparty či Jablonce Vjačeslav Karavajev pomohl Rusku jednou trefou k vítězství 3:1 nad Srbskem.

Mar 1

Slovácko - Slavia 2:0. Domácí si díky brankám Petržely a Zahustela vyšlápli na lídra

Sledovali jsme online přenos z utkání 23. kola FORTUNA:LIGY mezi Slováckem a Slavií.

Dec 29

Liverpool si poradil s Wolverhamptonem, lídrovi anglické ligy stačil jediný gól a VAR