Rodí se další česká hvězda? Štefková si v Québecu zahraje poprvé hlavní soutěž WTA

I když prohrála v posledním kole kvalifikace, stala se náhradnicí za Američanku Bethanii Mattekovou-Sandsovou

More from Aktuálně.cz

Nov 7

Češky slíbily velký tanec. Krejčíková se Siniakovou jsou ve finále Turnaje mistryň

Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si na tenisovém Turnaji mistryň zahrají o druhý titul za sebou.

Feb 28

Další zlato pro Voborníkovou. Česká biatlonistka je už dvojnásobnou mistryní světa

Česká reprezentantka na juniorském šampionátu ovládla po sprintu i stíhací závod. Na stupně vítězů si došla s cedulí "Modlete se za Ukrajinu".

Oct 12

Famózní Krejčíková. Česká tenistka drtivými nástupy zničila mladou Američanku

Česká tenistka Barbora Krejčíková vyhrála ve 3. kole turnaje v Indian Wells nad dvacetiletou Američankou Amandou Anisimovovou 6:2, 6:3.

Feb 6

Vondroušová si finále nezahraje, český pár bude bojovat o titul ve čtyřhře

Tenistka Markéta Vondroušová prohrála v semifinále Yarra Valley Classic v Melbourne s turnajovou šestkou Garbiňe Muguruzaovou ze Španělska 1:6 a 0:6.

Sep 20

Plíšková zvládla český duel a zahraje si v Římě finále. Strýcová má titul ve čtyřhře

Karolína Plíšková porazila v českém semifinále na antukovém turnaji v Římě 6:2, 6:4 Markétu Vondroušovou. O titul se střetne se Simonou Halepovou.