Liberec chce mít řecké fanoušky pod dohledem. Láká je na kulturní program ve fanzóně

Příští čtvrtek do Liberce zavítá k utkání základní skupiny Evropské ligy PAOK Soluň, nechvalně známý svými fanoušky.

More from Aktuálně.cz

Sep 21

Suverénní vstup do skupiny Evropské ligy. Slavia vyhrála v Ženevě 2:0

Fotbalisté Slavie v úvodním utkání skupiny Evropské ligy vyhráli 2:0 na hřišti Servette Ženeva. Skórovali Lukáš Masopust a ve druhé půli Igoh Ogbu.

Feb 23

Fotbalisté Lazia uhájili v Kluži postup do osmifinále Evropské konferenční ligy

Fotbalisté Lazia Řím v odvetě úvodního kola play off Evropské konferenční ligy remizovali 0:0 na hřišti Kluže a uhájili postup do osmifinále.

Aug 10

Zázrak se nekonal. Sparta prohrála i v Monaku a přejde do skupiny Evropské ligy

Sparta podlehla Monaku v odvetě na jeho půdě 1:3, skóroval Moberg Karlsson. Na rozdíl od Slavie však sparťané přechází přímo do skupiny Evropské ligy.

Jan 10

Krmenčík už střílí v Řecku, premiérovým gólem pojistil výhru PAOK Soluň nad Volosem

Český reprezentant Antonín Barák přispěl v italské lize gólovou asistencí k domácímu vítězství Hellasu Verona 2:1 nad Crotone.

Oct 1

Liberec slaví postup do Evropské ligy díky penaltě, Plzeň kvůli ní naopak končí

O postupu Slovanu rozhodl v závěru z pokutového kopu Kamso Mara, Viktorii potopil faul brankáře Aleše Hrušky hned v úvodu střetnutí.