Škoda v lednu poletí do Číny, ale nejen on, celá Slavia. Rušno může být v zimě kolem Zmrhala

Kondiční soustředění absolvují fotbalisté pražské Slavie netradičně na čínském ostrově Hainan.

More from Aktuálně.cz / Sport

Nov 4

Slavia - Haifa 1:0. Odplata se povedla. Vítězství Slavie vystřelil Kuchta

Sledujte on-line přenos z utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy mezi Slavií Praha a Maccabi Haifa.

Oct 31

Slavia - Plzeň 2:0. Krmenčík po hádce s Beauguelem přidal druhý gól Slavie

Utkání 13. kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Viktorií Plzeň jsme sledovali on-line.

Feb 18

Slavia - Leicester 0:0. V prvním duelu vládly obrany. Do Anglie se pojede bez gólů

Sledovali jsme online přenos z utkání prvního kola play off Evropské ligy mezi Slavií Praha a Leicesterem.

Jan 19

Slavia nedopustila v poháru překvapení. Druholigovou Duklu smetla čtyřmi góly

Fotbalisté Slavie vstoupili do domácího poháru výhrou 4:1 nad druholigovou Duklou. První branky za červenobílé si připsali Hovorka s Hromadou.

Dec 1

Slavia vs Karviná 2:0. Takács a Škoda rozhodli o vítězství domácích

Sledujte online reportáž z 18. kola Fortuna ligy mezi pražskou Slavií a hostující Karvinou.

Aug 10

Živě: Slavia - Liberec 1:0, o výhře Slavie rozhodla Masopustova trefa z první půle

Sledovali jsme utkání pátého kola fotbalové Fortuna:Ligy mezi Slavií Praha a Libercem.

Feb 14

Živě: Slavia - Genk 0:0. Škoda své šance neproměnil, pozice do odvety jsou otevřené

Sledujte online přenos z úvodního zápasu 1. kola play-off Evropské ligy mezi Slavií Praha a belgickým Genkem.

Oct 29

Slavia je znovu v čele. V malém pražském derby porazila Duklu, dva góly dal Stoch

Fotbalisté Slavie uspěli v malém pražském derby. Duklu porazili na domácí půdě 4:1 a vrátili se do čela tabulky.

Aug 31

Živě: Sparta - Dukla 2:0. Malé pražské derby ovládli letenští, Dukla zůstává bez bodu