Mar 6

Sprint biatlonistů skončil domácí ostudou. Z Čechů byl nejlepší Krčmář na 39. místě

Biatlonista Michal Krčmář obsadil ve sprintu Světového poháru v Novém Městě až 39. místo a jediný z Čechů bodoval. Vyhrál Francouz Simon Desthieux.

Mar 5

Na skvělého Krčmáře už Moravec a spol. nenavázali, Češi skončili ve štafetě desátí

Biatlonisté Krčmář, Moravec, Žemlička a Václavík skončili na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě ve štafetě desátí. Vyhráli Němci před Rusy.

Nov 28

Moravec na úvod sezony těsně pátý, Krčmář jedenáctý. Senzačně vyhrál Nor Lägreid

Sledovali jsme online přenos z vytrvalostního závodu biatlonistů na 20 kilometrů v rámci první zastávky SP ve finském Kontiolahti.

Jan 19

Fourcade znovu dominoval a ovládl stíhačku. Moravec s Krčmářem si polepšili

Sledovali jsme online přenos ze stíhacího závodu mužů na 12,5 kilometrů z německého Ruhpoldingu v rámci Světového poháru 2019/2020.

Jan 10

Mužský sprint ovládl Martin Fourcade, Francie má double. Nejlepším z Čechů Moravec

Sledujte online přenos ze sprintu mužů na 10 kilometrů z německého Oberhofu v rámci Světového poháru 2019/2020.

Dec 4

Martin Fourcade vítězem! Nejlepším Čechem skvěle střílející Moravec

Sledujte online přenos z vytrvalostního závodu mužů na 20 km ze švédského Östersundu.

Feb 8

Živě: Štafetu biatlonistů v Canmore ovládli Norové. Češi nakonec šestí

Sledujte online přenosu ze štafetového závodu mužů v americkém Canmore v rámci Světového poháru 2018/2019.

Dec 6

Živě: Fourcade v napínavém finiši zdolal Němce Kühna, nejlepším Čech Krčmář

Sledujte online přenos z vytrvalostního závodu prvního podniku Světového poháru biatlonistů ve slovinské Pokljuce. Závod začíná ve čtvrtek ve 10:15.