Ubytování v Novém Městě už neseženete, hlásí pořadatelé biatlonového SP. A doprava dostane zabrat

V Novém Městě na Moravě vrcholí přípravy na Světový pohár v biatlonu

Mar 4

Elita biatlonu v Novém Městě: Češka měla nehodu, Američanku pobouřily polonahé fotky

Vysočina aréna tentokrát hostí hned dvě zastávky Světového poháru v řadě za sebou, tedy celkem dvanáct závodů.

Mar 18

Nejlepší fotky biatlonové sezony: Závody bez diváků, loučení legend i české medaile

Podívejte se na 50 fotografií z biatlonové sezony 2019-20, která o víkendu předčasně skončila ve finském Kontiolahti.

Mar 2

Biatlon v Novém Městě se kvůli koronaviru pojede bez diváků, derby s otazníkem

Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě bude tento týden bez přítomnosti diváků. Rozhodla o tom Bezpečnostní rada státu.

Mar 29

Český biatlon ztratil štít nedotknutelnosti. Koukalová mu ho může zase vrátit

Návrat někdejší biatlonové královny Gabriely Koukalové by mohl českému týmu jedině prospět.

Feb 5

Další česká biatlonová senzace? Voborníková je cílevědomý dříč, který si přidává

Osmnáctiletá biatlonistka získala na dorosteneckém světovém šampionátu dvě stříbrné medaile a potvrdila pověst dalšího velkého talentu.

Dec 20

Česká krása i trápení. To byl biatlonový sprint před plnými tribunami

Prohlédněte si fotografie ze sprintu mužů, jímž ve čtvrtek začaly v Novém Městě na Moravě závody Světového poháru.

Dec 4

Mrazivá scenérie, české naděje i Koukalová jako divák. To byla první biatlonová zastávka

Podívejte se na nejhezčí obrázky z první zastávky Světového poháru biatlonistů v Östersundu.

Nov 21

Předvánoční biatlon v Novém Městě. Světový pohár se za rok v prosinci vrátí na Vysočinu