Fourcade obdivuje návštěvu v Novém Městě: Sám nevím, jestli jsem takový fanoušek biatlonu jako Češi

Už ve čtvrtek vyjedou v Novém Městě na Moravě závodníci ke sprinterským soubojům.

Mar 6

Sprint biatlonistů skončil domácí ostudou. Z Čechů byl nejlepší Krčmář na 39. místě

Biatlonista Michal Krčmář obsadil ve sprintu Světového poháru v Novém Městě až 39. místo a jediný z Čechů bodoval. Vyhrál Francouz Simon Desthieux.

Jan 12

Fourcade ovládl masák a bere žlutý trikot. Dařilo se i Čechům, Krčmář dojel devátý

Sledujeme v online přenosu závod biatlonistů na 15 kilometrů s hromadným startem v německém Oberhofu.

Jan 10

Mužský sprint ovládl Martin Fourcade, Francie má double. Nejlepším z Čechů Moravec

Sledujte online přenos ze sprintu mužů na 10 kilometrů z německého Oberhofu v rámci Světového poháru 2019/2020.

Dec 4

Martin Fourcade vítězem! Nejlepším Čechem skvěle střílející Moravec

Sledujte online přenos z vytrvalostního závodu mužů na 20 km ze švédského Östersundu.

Dec 6

Živě: Fourcade v napínavém finiši zdolal Němce Kühna, nejlepším Čech Krčmář

Sledujte online přenos z vytrvalostního závodu prvního podniku Světového poháru biatlonistů ve slovinské Pokljuce. Závod začíná ve čtvrtek ve 10:15.

Mar 28

Nejen čeští biatlonisté. I Martin Fourcade přišel o trenéra

Stéphane Bouthiaux, kouč Martina Fourcada a dalších francouzských biatlonistů, se rozhodl podobně jako šéftrenér českého týmu Ondřej Rybář.

Feb 18

Živě: Strhující finiš ovládl před Schemppem Fourcade. Nejlepším Čechem byl jedenáctý Moravec

Sledujte online přenos z vytrvalostního závodu biatlonistů v rámci Zimních olympijských her 2018 v Pchjongčchangu.

Jan 14

Závod s hromadným startem mužů ovládl norský biatlonista Bö, Šlesingr dojel osmý

Šlesingr v závodě s masovým startem na střelnici nechyboval a dojel osmý. Fourcade obsadil druhé místo, další Francouz Guigonnat bral bronz.

Jan 5

Živě: Sprint mužů v německém Oberhofu. Vítězem suverén Fourcade, nejlepším Čechem devátý Krčmář

Sledujte on-line přenos ze sprinterského závodu mužů v rámci Světového poháru v biatlonu z německého Oberhofu.

Mar 3

Suverén Fourcade ovládl pošesté Světový pohár, z Čechů byl ve sprintu nejlepší Krupčík