Fourcade plánuje bojkot ruského šampionátu. Koukalová vyhlásila: Martina v tom podpořím

Dvojnásobný olympijský vítěz Martin Fourcade to řekl norské televizi NRK při aktuální zastávce seriálu v Novém Městě na Moravě.

Mar 4

Davidová ve stíhačce v Novém Městě poskočila na osmé místo, Krčmář dojel šestnáctý

Markéta Davidová se ve stíhacím závodě na biatlonovém Světovém poháru v Novém Městě na Moravě posunula ze šestnáctého místa na osmé.

Jan 26

Masák v Pokljuce ovládl Fillon Maillet, Fourcade zklamal. Krčmář dojel patnáctý

Sledovali jsme online přenos ze závodu s hromadným startem mužů na 15 kilometrů ze slovinské Pokljuky v rámci Světového poháru 2019/2020.

Jan 19

Fourcade znovu dominoval a ovládl stíhačku. Moravec s Krčmářem si polepšili

Sledovali jsme online přenos ze stíhacího závodu mužů na 12,5 kilometrů z německého Ruhpoldingu v rámci Světového poháru 2019/2020.

Jan 12

Fourcade ovládl masák a bere žlutý trikot. Dařilo se i Čechům, Krčmář dojel devátý

Sledujeme v online přenosu závod biatlonistů na 15 kilometrů s hromadným startem v německém Oberhofu.

Jan 10

Mužský sprint ovládl Martin Fourcade, Francie má double. Nejlepším z Čechů Moravec

Sledujte online přenos ze sprintu mužů na 10 kilometrů z německého Oberhofu v rámci Světového poháru 2019/2020.

Dec 4

Martin Fourcade vítězem! Nejlepším Čechem skvěle střílející Moravec

Sledujte online přenos z vytrvalostního závodu mužů na 20 km ze švédského Östersundu.

Dec 7

Jde to dobrým směrem, libuje si biatlonista Krčmář. Ve sprintu dojel v elitní desítce

Michal Krčmář sice ve sprinterském závodě mužů v Pokljuce ani jednou střelecky nechyboval, vinou horšího běhu ale skončil desátý.