Pořád to ve mně je, radoval se Moravec. Dojali ho blázniví, šílení fanoušci

Český biatlonista si v Novém Městě na Moravě potvrdil, že se stále může měřit s nejlepšími.

More from Aktuálně.cz

Mar 8

Čeští biatlonisté na medaili v masáku nezaútočili. V Novém Městě se radoval Nor Bö

V závěrečném závodu na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě skončili oba čeští biatlonisté na konci druhé desítky.

Mar 8

Čeští biatlonisté v masáku skončili na konci druhé desítky. Vyhrál opět Johannes Bö

Sledovali jsme online přenos ze závodu mužů s hromadným startem na 15 kilometrů v rámci Světového poháru v Novém Městě na Moravě.

Jun 12

Moravce opět trápí játra. Český biatlonista nemůže trénovat

"Po soustředění ve Starém Městě se necítil vůbec dobře. Teď čekáme na další vyšetření," uvedl trenér mužské reprezentace Zdeněk Vítek.

Feb 24

Biatlonisté na ME pokazili střelbu, nejlepší Češka Charvátová byla osmnáctá

Českým biatlonistům nevyšel závěrečný závod na mistrovství Evropy v Raubiči a ve stíhačce neudrželi pozice po sprintu.

Dec 22

Živě: Moravec ve stíhačce dojel osmnáctý, vítězem opět Johannes Bø

Sledujte online přenos ze stíhacího závodu biatlonistů v rámci Světového poháru v Novém Městě na Moravě.

Dec 1

Bez Moravce. Český biatlonista má žaludeční potíže, do štafety na úvod SP nezasáhne

České kvarteto vytvoří Veronika Vítková, Markéta Davidová, Tomáš Krupčík a Michal Krčmář, závod dvojic pojedou Eva Puskarčíková s Michal Šlesingr.

Mar 15

Čeští biatlonisté se běžecky trápili. Nejlepší Moravec střílel čistě, přesto obsadil až 29. místo

Do stíhacího závodu postoupil už jen 37. Michal Krčmář. Poprvé v kariéře zvítězil Nor Henrik L'Abee-Lund.

Mar 8

Českým biatlonistům se první závod po olympiádě nepovedl. Bodoval jen dvacátý Moravec

Medailista z korejských her Michal Krčmář propadl a skončil až 88., vyhrál Rus Anton Šipulin. Martin Fourcade kvůli žaludečním potížím nestartoval.