Satoranský tentokrát šanci nedostal a Washington díky 23 bodům Walla porazil Chicago

Chicago - Basketbalisté Washingtonu díky povedené poslední čtvrtině zvítězili na hřišti Chicaga Bulls 107:97 a připsali si třináctou výhru z 28 zápasů. Tomáš Satoranský se tentokrát do hry nedostal.

More from Aktuálně.cz

Mar 10

Krejčí dal v NBA devět bodů, Satoranský nebodoval

Tomáš Satoranský při prohře Washingtonu na hřišti Los Angeles Clippers 109:115 skončil bez bodu, ale během 19 minut na hřišti zaujal svou bojovností a obranou.

May 8

Chicago v NBA porazilo Boston, Satoranský přispěl čtyřmi body i asistencemi

Basketbalisté Chicaga porazili Boston 121:99, na předkolo play off NBA však stále ztrácejí tři výhry.

Apr 13

Chicago potřetí za sebou v NBA prohrálo, Satoranský dal jen dva body

Basketbalisté Chicaga s Tomášem Satoranským prohráli pondělní utkání NBA v hale Memphisu 90:101.

Apr 12

Satoranského deset bodů neodvrátilo blamáž Chicaga, Bulls padli s nejhorším týmem NBA

Tým českého basketbalisty nevyužil šanci pojistit si desátou příčku ve Východní konferenci znamenající poslední postupové místo do předkola play off.

Apr 9

Chicago v NBA zvítězilo potřetí v řadě, Satoranský přispěl devíti body

Tomáš Satoranský se na třetím triumfu v řadě podílel devíti body. Trefil čtyři z pěti střel včetně jedné trojky a přidal sedm asistencí a dva doskoky.

Mar 23

Satoranský nastřílel třináct bodů, Chicago ale na nejlepší celek NBA nestačilo

Český basketbalista odehrál přes 30 minut, trefil pět ze sedmi střel. K tomu zaznamenal čtyři asistence, dva doskoky a dva bloky.

Mar 12

Chicago v NBA podlehlo oslabeným Sixers, Satoranský dal osm bodů

Basketbalisté Chicaga nestačili v NBA na oslabeného lídra Východní konference Philadelphii a opustili příčky zaručující postup do play off.

Feb 9

Satoranský dal svému bývalému klubu devět bodů, Bulls ale s Washingtonem prohráli

"Byl to zvláštní zápas," hodnotil český basketbalista prohru s jedním z nejhorších týmů NBA.

Feb 6

Satoranský dal šest bodů, Chicago ale nestačilo na Orlando

Basketbalista Tomáš Satoranský zaznamenal šest bodů a po čtyřech doskocích a asistencích při porážce Chicaga v pátečním utkání NBA v Orlandu 119:123.

Feb 4

Bulls v odvetě s Knicks míjeli trojky, Satoranský dal šest bodů

Český reprezentant Tomáš Satoranský nastřílel za třináct minut hry šest bodů a přidal tři finální přihrávky.