Dakar 2017: Čechy před startem trápilo vedro a lijáky. Pochvalovali si svíčkovou

Češi si na Rallye Dakar převzali stroje a užili si uvítání.

More from Aktuálně.cz

Jan 9

Loprais přišel na Dakaru o vedení, kamionům zkrátili etapu neukáznění diváci

Čtvrtá etapa Rallye Dakar nabídla závodníkům 631 kilometrů, z nichž bylo 299 měřených.

Dec 18

Jak si vedli Macík, Loprais, Prokop i další Češi. Vše o Rallye Dakar 2024

Podívejte se v přehledné grafice, jak si vedli nejen čeští reprezentanti na trati Rallye Dakar 2024.

Jan 5

Loprais si na Dakaru upevnil vedení v kamionech, motocyklista Engel končí

Aleš Loprais si na Rallye Dakar připsal druhé letošní etapové prvenství a po pátém dějství si upevnil vedení v průběžném pořadí kategorie kamionů.

Jan 4

Macík vyhrál na Dakaru další etapu, do čela pořadí kamionů se vrátil Loprais

Martin Macík vyhrál mezi kamiony čtvrtou etapu na Rallye Dakar. Do čela celkového pořadí se vrátil Aleš Loprais, Jaroslav Valtr klesl na třetí místo.

Nov 3

"Těžší než Rallye Dakar." Cesta do skutečného Dakaru prověřila Čechy, Tomeček slavil

Tomáš Tomeček vyhrál v Tatře hodnocení kamionů na rallye Africa Eco Race. Soutěže s cílem v senegalském Dakaru se zúčastnil i čtyřkolkář Zdeněk Tůma.

Jan 7

Loprais znovu v etapě vedl stíhání Kamazů, Prokop si na Dakaru hrál se Švédem

Účastníci Rallye Dakar se v šesté etapě podruhé za sebou vydali na smyčku se startem a cílem v hlavním městě Saúdské Arábie.

Jan 3

Prokop klesl na Dakaru na šesté místo, Loprais zůstává i po druhé etapě pátý

Motocyklový jezdec Martin Michek zajel ve druhé etapě Rallye Dakar jedenáctý čas a v průběžném pořadí se posunul na 23. místo. Jan Brabec je dvacátý.

Jan 2

Prokop na Dakaru zazářil v autě, byl třetí. Loprais v kamionech doplatil na trest

V neděli čekala účastníky Rallye Dakar první dlouhá etapa. Na smyčce se startem a cílem v Háilu byl vypsán 338 km dlouhý měřený úsek.