Kolomý přišel na Dakaru o vedení, zraněný motorkář Kvapil po pádu končí

Účastníci Rallye Dakar se v úterý v druhé etapě vydali na více než 800 kilometrů mezi argentinskými městy Resistencia a San Miguel de Tucumán.

Jan 3

Prokop klesl na Dakaru na šesté místo, Loprais zůstává i po druhé etapě pátý

Motocyklový jezdec Martin Michek zajel ve druhé etapě Rallye Dakar jedenáctý čas a v průběžném pořadí se posunul na 23. místo. Jan Brabec je dvacátý.

Jan 3

Loprais byl v úvodní etapě Dakaru druhý, Prokop třetí. Motorkář Podmol znovu spadl

Pilot kamionu Praga Aleš Loprais obsadil druhé místo v 1. etapě Rallye Dakar.

Jan 7

Prokop se na Rallye Dakar posunul do první desítky, Macík je v kamionech čtvrtý

Rallye Dakar v úterý pokračovala třetí etapou, jíž byla smyčka se startem a cílem v Neomu. Účastníky čekal 427 měřených kilometrů.

Jan 17

Kolomý byl na Dakaru v etapě čtvrtý. Macík zase ztratil, Prokop osmé místo celkově udržel

Účastníci Rallye Dakar pokračovali ve zdolávání argentinských plání.

Jan 12

Kolomý byl na Dakaru v etapě druhý, Macík si drží celkové čtvrté místo. Prokop se posunul kupředu

Šestá etapa přivedla účastníky Rallye Dakar z Peru do Bolívie, kde na ně hned čekala výzva v podobě extrémní nadmořské výšky.

Jan 10

Macík je na Dakaru stále čtvrtý. Kolomý si razí cestu vpřed, Loprais už skončil

Popáté zavítali účastníci Rallye Dakar do drsných peruánských dun, ve středu měli na programu další pouštní etapu.

Jul 18

Kolomý dojel v Číně druhý v etapě a útočí na třetího Mardějeva, Loprais skončil

Rallye Hedvábná stezka vede Ajrat Mardějev, Martin Kolomý se přiblížil třetí příčce.

Jul 13

Kolomý snížil v Rallye Hedvábné stezky ztrátu na vedoucí Kamaz, v etapě byl druhý

Účastníci Silk Way Rallye rallye ve čtvrtek absolvovali 388 kilometrů rychlostní zkoušky mezi kazašskými městy Semej a Uržar.

Jul 8

Kolomý vletěl do Silk Way Rallye jako vítr, vyhrál první etapu. Český den podtrhl druhý Loprais

Martinu Kolomému vyhovovalo bláto, v první etapě Rallye Hedvábná stezka nenašel přemožitele, Aleš Loprais skončil druhý.

Jan 6

Macík byl čtvrtý ve zkrácené etapě Rallye Dakar, trápení Tater pokračuje

Porpvé v letošním ročníku Rallye Dakar zasáhlo do programu soutěže počasí, kvůli hrozbě záplav se v pátek jela jen jedna část měřeného úseku.

Jan 2

Kolomý začal Dakar senzačně, vyhrál první etapu. Loprais byl čtvrtý

Prvními 454 kilometry načali účastníci Rallye Dakar letošní 38. ročník. Martin Kolomý v Tatře hned na úvod získal etapový triumf v kategorii kamionů.

Jan 7

Kolomý dojel druhý, pro Lopraise letošní Rallye Dakar skončila

San Salvador de Jujuy - Aleš Loprais na letošní Rallye Dakar skončil. Potvrdily se prvotní informace deníku Aktuálně.cz od týmu Buggyra přímo z dějiště soutěže o tom, že nedokázal včas opravit své porouchané Iveco a do dnešní páté etapy…

Jan 17

Loprais skončil v Rallye Dakar čtvrtý za třemi Kamazy

Aleš Loprais obsadil v Rallye Dakar konečné čtvrté místo. Rozhodla o tom dnešní závěrečná 13. etapa s cílem v Buenos Aires

Jan 15

Kolomý těsně porazil Lopraise a na Rallye Dakar byl šestý

V 11. etapě Rallye Dakar byl nejrychlejším českým pilotem v kategorii kamionů Martin Kolomý.

Jan 11

Loprais byl na Rallye Dakar čtvrtý a je zatím i celkově

Den po premiérovém letošním vítězství obsadil Aleš Loprais s kamionem MAN na Rallye Dakar čtvrté místo v osmé etapě.

Jan 9

Dakar: Loprais postoupil, Kolomý na boku a Macík v nejistotě

Aleš Loprais dojel v páté etapě Rallye Dakar na čtvrtém místě a v průběžném pořadí soutěže kamionů se posunul na třetí příčku.

Jan 7

Loprais na Rallye Dakar klesl na čtvrté místo

Aleš Loprais neudržel na Rallye Dakar druhé místo v kategorii kamionů. Ve čtvrté etapě klesl na čtvrtou příčku.

Jan 6

Velký skok, Loprais je na Rallye Dakar druhý

Aleš Loprais s kamionem MAN dojel v třetí etapě Rallye Dakar čtvrtý a v celkovém pořadí se posunul na druhé místo.

Jan 6

Potrestaný Kolomý přišel na Rallye Dakar o třetí místo

Dodatečná penalizace připravila českého pilota kamionu Tatra Martina Kolomého o průběžné třetí místo na Rallye Dakar.

Jan 5

Kolomý ujel Lopraisovi, v Rallye Dakar je dál třetí

Martin Kolomý s kamionem Tatra obsadil v druhé etapě Rallye Dakar páté místo, Aleš Loprais dojel sedmý. Celkově patří Kolomému třetí příčka