Češi i přes selhání Soukupa zahájili Světový pohár v Ruhpoldingu pátým místem

Štafetou mužů odstartoval Světový pohár biatlonistů v Ruhpoldingu. Z vítězství se radovali díky famóznímu finiši Svendsena Norové

Jan 14

Štafeta českých biatlonistek byla v Ruhpoldingu patnáctá, dojela nejhůř v sezoně

Češky alespoň udržely desátou pozice v celkovém hodnocení zemí, což je opravňuje k nasazení pěti závodnic na olympijských hrách v Pekingu.

Feb 8

Živě: Štafetu biatlonistů v Canmore ovládli Norové. Češi nakonec šestí

Sledujte online přenosu ze štafetového závodu mužů v americkém Canmore v rámci Světového poháru 2018/2019.

Jan 19

Živě. Štafetu v Ruhpoldingu ovládly Francouzky. Češky dojely deváté

Sledujte online reportáž z biatlonové štafety žen v německém Ruhpoldingu.

Jan 18

Češi začali štafetu skvěle, dokonce i vedli, nakonec skončili v Ruhpoldingu osmí

Chyby Tomáše Krupčíka na střelnici srazily biatlonisty ve vyrovnaném závodě na osmé místo.

Jan 18

Živě: Štafetu v Ruhpoldingu ovládli Norové. Čeští biatlonisté dojeli osmí

Sledovali jsme biatlonovou štafetu mužů v německém Ruhpoldingu.

Feb 18

Olympijskou štafetu vyhráli Norové, Češi doběhli desátí

Štafetu na 4×10 kilometrů na olympijských hrách vyhráli Norové a v Pchjongčchangu získali už páté zlato v běžeckém lyžování.

Jan 10

Parádní středa. Podívejte se, jak čeští biatlonisté váleli ve vytrvalostním závodě v Ruhpoldingu