Peterhansel vyhrál už třináctý Dakar. Loprais skončil sedmý, Macík se málem pral

Závěrečným přejezdem do Buenos Aires skončila letošní Rallye Dakar. V sobotu na jezdce čekalo je 64 měřených kilometrů.

More from Aktuálně.cz

Apr 23

Macík na Dakaru vrátil českou vlajku na vrchol pořadí kamionů

Martin Macík, úspěšný pilot kamionu na Rallye Dakar, slaví 35 let. Připomeňte si jeho úspěšnou kariéru, která zatím vygradovala letošním triumfem.

Jan 19

Macík to dokázal, vyhrál Rallye Dakar. Prokop vylepšil české maximum v autech

46. ročník Rallye Dakar skončil dvanáctou etapu. Ta nabídla 153 km posledního měřeného úseku se startem a cílem v přístavním městě Janbu.

Dec 18

Jak si vedli Macík, Loprais, Prokop i další Češi. Vše o Rallye Dakar 2024

Podívejte se v přehledné grafice, jak si vedli nejen čeští reprezentanti na trati Rallye Dakar 2024.

Jan 4

Macík vyhrál na Dakaru další etapu, do čela pořadí kamionů se vrátil Loprais

Martin Macík vyhrál mezi kamiony čtvrtou etapu na Rallye Dakar. Do čela celkového pořadí se vrátil Aleš Loprais, Jaroslav Valtr klesl na třetí místo.

Jan 2

Další český triumf v kamionech. Macík sice ztratil, ale v čele ho vystřídal Loprais

Aleš Loprais vyhrál 2. etapu Rallye Dakar a dostal se do čela kategorie kamionů. Dosavadní lídr Martin Macík ztratil více než hodinu.

Dec 31

Skvělý start českých kamionů na Dakaru. Macík vyhrál prolog, Šoltys byl čtvrtý

Martin Macík s kamionem Iveco ovládl prolog Rallye Dakar. Martin Šoltys byl s odstupem 13 sekund čtvrtý, Aleš Loprais vstoupil do závodu šestým časem.

Dec 27

Martin Macík Rallye Dakar 2022

Jan 7

Prokop se na Rallye Dakar posunul do první desítky, Macík je v kamionech čtvrtý

Rallye Dakar v úterý pokračovala třetí etapou, jíž byla smyčka se startem a cílem v Neomu. Účastníky čekal 427 měřených kilometrů.

Jan 10

Macík je na Dakaru stále čtvrtý. Kolomý si razí cestu vpřed, Loprais už skončil

Popáté zavítali účastníci Rallye Dakar do drsných peruánských dun, ve středu měli na programu další pouštní etapu.

Jan 14

Macík na Rallye Dakar sahá po životním snu. Loprais v boji o sedmé místo polykal prach