Washington přehrál Oklahomu, Satoranský byl na palubovce 16 minut

Washingtonu se podařilo ubránit hvězdu Oklahomy Russella Westbrooka. Wizards vyhráli devátý z deseti posledních zápasů.

More from Aktuálně.cz

Apr 2

Krejčí v NBA poprvé hrál 40 minut, Satoranský pomohl k výhře Washingtonu

Vít Krejčí a Tomáš Satoranský opět nastoupili v základních sestavách.

Mar 7

Babiš šel ve Washingtonu na zápas NBA. Basketbalista Satoranský se s ním odmítl sejít

Premiér Andrej Babiš přihlížel zápasu Washingtonu Wizards s Dallasem.

Feb 23

Satoranský dal při návratu 15 bodů, ale Wizards prohráli. Nepomohl ani skvělý Beal

Tomáš Satoranský při návratu do sestavy Washingtonu nastřílel 15 bodů, Bradley Beal dokonce 46. Wizards přesto zápas NBA v Charlotte prohráli.

Dec 6

Satoranský si v NBA vyrovnal letošní maximum. A pomohl Wizards k další výhře

Basketbalista Tomáš Satoranský nastoupil potřetí za sebou v základní sestavě Washingtonu a Wizards potřetí v řadě vyhráli.

Nov 24

Satoranský dal v NBA devět bodů, Washington ale na půdě Toronta prohrál

Český reprezentant Tomáš Satoranský za 24 minut nastřílel devět bodů, přidal tři asistence a po doskoku, bloku a zisku.

Oct 6

Satoranský pomohl pěti body Washingtonu k výhře v přípravě NBA

Český rozehrávač Tomáš Satoranský odehrál za Wizards 15 minut.

Apr 4

Washington nestačil na nejlepší tým NBA z Houstonu, Satoranský dal osm bodů

Tomáš Satoranský začal utkání jako náhradník a nakonec odehrál 27 minut, během kterých si připsal osm bodů, pět doskoků a dvě asistence.

Nov 20

Satoranský se vrátil do sestavy Washingtonu a zaznamenal čtyři body, Wizards ale prohráli v Torontu

Tomáš Satoranský se po dvouzápasové pauze vrátil do sestavy basketbalistů Washingtonu, Wizards ale prohráli v Torontu 91:100.

Nov 8

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA se slabým Dallasem, Satoranský do blamáže nezasáhl

Tomáš Satoranský se nedostal do hry v zápase NBA, ve kterém Washington utrpěl domácí porážku 99:113 od Dallasu. Ten přitom vyhrál teprve podruhé.

Oct 30

Washington už v NBA zase vítězí. Satoranský odehrál největší počet minut v sezoně a dal tři body